fbpx
Agata Paśniewska

Agata Paśniewska

Wilanów Team Manager | Senior Real Estate Advisor


tel:
+48 602 799 970

e-mail:
agata.pasniewska@vilea.pl

nr licencji:
24032
Powrót

Doskonały przykład osoby, u której pasja stała się również zawodem. Po latach pracy w branży e-commerce oraz w międzynarodowych korporacjach za granicą, rozpoczęła swoją przygodę z rynkiem nieruchomości w czeskiej Pradze, a dziś z pełną energią realizuje się na rynku warszawskim.

Jak twierdzi – kontakt z Klientami i dawanie im wsparcia w życiowych decyzjach, to coś co daje jej pokłady energii niezbędnej do efektywnej, pełnej zaangażowania pracy w branży nieruchomości.

Otwarta, optymistyczna i pełna empatii. Doskonale rozumie potrzeby Klientów, przez co zawsze znajduje rozwiązania odpowiednie do ich oczekiwań.

Absolwentka Wydziału Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, stypendystka Uniwersytetu w Bonn.

Prywatnie mężatka, mama dwójki dzieci. Przez lata związana z Ursynowem, obecnie szczęśliwa mieszkanka Wilanowa.

Swój wolny czas chętnie spędza odkrywając wraz z rodziną urokliwe zakątki Polski. Aktywnie jeździ konno oraz na nartach.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem