fbpx

Albert Lis to doradca, który świetnie odnajduje się zarówno w rzetelnej wycenie wartości nieruchomości, jak i w umiejętnym łączeniu ich z nowymi właścicielami lub najemcami.

Rynek premium od zawsze znajdowały w kręgu jego zainteresowań. Z zaangażowaniem zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości na terenie Warszawy.

W swojej pracy ogromny nacisk kładzie na zapewnienie bezpieczeństwa transakcji. Komfort Klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji opartych na zaufaniu to to, na co także zwraca szczególną uwagę.

Posiada doskonałe umiejętności analityczne. Praca z danymi i liczbami nie jest mu straszna, co umiejętnie wykorzystuje do prawidłowej wyceny nieruchomości czy w przypadku negocjowania ceny.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz niezliczone rozmowy z ludźmi z całego świata nauczyły go w łatwy sposób odnajdywać się każdej sytuacji i szybko definiować potrzeby Klientów.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem