fbpx
Aleksandra Brojek

Aleksandra Brojek

Real Estate Assistant


tel:
+48 518 707 028

e-mail:
aleksandra.brojek@vilea.pl

Powrót

Energiczna i zawsze chętna do działania. Na co dzień dba o to, aby oddział Vilea Property Boutique w Wilanowie funkcjonował według najwyższych standardów. Z zaangażowaniem wspiera doradców zarówno w przygotowaniu dokumentacji, jak i podczas sesji zdjęciowych zajmując się Home Stagingiem.

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami. To właśnie tam zdobytą wiedzę teoretyczną przekłada na praktykę, wspierając agentów Vilea w ich codziennych obowiązkach. Zawsze uśmiechnięta, otwarta na wyzwania, z łatwością rozwiązuje co trudniejsze sytuacje.

Od 8 lat zawodowo związana z segmentem obsługi Klienta kluczowego „customer services”. Dbanie o najwyższy poziom obsługi Klientów to jej priorytet w pracy. Od 4 lat specjalizuje się również w przygotowywaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzania transakcji na rynku nieruchomości.

Miłośniczka stylowych wnętrz, której wysublimowany gust i poczucie estetyki świetnie sprawdza się w Home Stagingu.

Prywatnie lubi gotować, piec ciasta, którymi z przyjemnością częstuje współpracowników oraz tańczyć i podróżować w nowe miejsca.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem