fbpx
Alicja Krajza

Alicja Krajza

Real Estate Assistant


tel:
+48 519 826 462

e-mail:
alicja.krajza@vilea.pl

Powrót

Miłośniczka architektury, dobrze zorganizowana, odpowiedzialna i otwarta na wyzwania. Uwielbia pracować z ludźmi. Jej celem jest uśmiech na twarzy wszystkich, którym pomoże znaleźć idealne miejsce do życia, prowadzenia firmy lub nieruchomość, będącą dobrą inwestycją.

Zdobyła już doświadczenie zawodowe w wielu branżach. Poczynając od instruktorki tańca jazzowego, kończąc na pracy w międzynarodowych firmach w różnych działach IT, a w szczególności w tematyce dotyczącej systemów GIS. Chcąc połączyć pasję z pracą postanowiła zmienić swój kierunek rozwoju zawodowego.

Absolwentka Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej. Podyplomowo realizuje również na Politechnice kierunek Systemy Informacji Przestrzennej.

Prywatnie szczęśliwa narzeczona i mieszkanka Wilanowa. Wraz z przyszłym mężem podróżuje w przeróżne zakątki świata, aby poznać kulturę ludzi mieszkających tam, ich architekturę oraz kuchnię.

Uwielbia grać na pianinie, flecie poprzecznym, ukulele i śpiewać. Kocha piec ciasta oraz tworzyć wyjątkowe i niepowtarzane torty.

Wolny czas spędza wśród natury, w teatrze lub na siłowni.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem