fbpx
Edita Tomczyk

Edita Tomczyk

Real Estate Advisor


tel:
+48 880 833 632

e-mail:
edita.tomczyk@vilea.pl

nr licencji:
25878
Powrót

Pasjonatka nieruchomości, z zaangażowaniem i radością oraz z pełnym zrozumieniem potrzeb podchodzi do pracy z każdym klientem. 

Otwarta na każdy sposób myślenia, na każdą narodowość. Często angażuje się w projekty wolontariackie, które mają na celu wsparcie osób w potrzebie, znalezienie sposobu socjalizacji w nowym dla nich środowisku.

Absolwentka Wydziału Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu im. T.G. Szewczenko w Kijowie.  

Mama dwójki wspaniałych dzieci, miłośniczka podróży i gotowania, szczęśliwa mieszkanka Wilanowa.

Praca na rynku nieruchomości łączy to co kocha, dając możliwość poznania niesamowitych życiowych historii wspaniałych ludzi. Daje też możliwość pomocy w znalezieniu przytulnego miejsca i spełnienia marzeń. Bo to co ważne, tkwi w szczegółach i trosce.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem