fbpx
Ewa Obłuska

Ewa Obłuska

Real Estate Advisor


tel:
+48 609 812 102

e-mail:
ewa.obluska@vilea.pl

nr licencji:
24597
Powrót
Jest aktywnie spędzająca czas mamą dwóch córek. Stara się czerpać radość z biegania, jazdy na rowerze czy rolkach a także wspinaczek. Uwielbia zwierzęta a zwłaszcza psy.
Studiowała na Państwowym Uniwersytecie w Mediolanie na kierunku „ Lingue e letterature Straniere” oraz „ Psychologia kliniczna”. Przepada za literaturą włoską a zwłaszcza Boccacci’m oraz Dante. Jest również fascynatką włoskiej sztuki, muzyki , mody oraz kuchni. Uważa, że właśnie te zamiłowania spowodowały, że rozkochała się we wnętrzach nieruchomości a co za tym idzie – w całym rynku nieruchomości  premium.
W branży pracuje od 2012 roku, posiada licencje pośrednika jednak,  przede wszystkim uwielbia kontakt z ludźmi oraz specyfikę tej branży, która nigdy  nie pozwala się nudzić.
Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem