fbpx
Izabela Charczuk

Izabela Charczuk

Real Estate Assistant


tel:
+48 607 656 565

e-mail:
izabela.charczuk@vilea.pl

Powrót

W życiu prywatnym jak i zawodowym zawsze uśmiechnięta optymistka. Zarówno zamiłowanie do pięknych wnętrz, jak również czerpanie dużej przyjemności z pracy z ludźmi, sprawiły że stała się częścią zespołu Vilea.

Absolwentka Socjologii oraz studiów podyplomowych na kierunku Innowacyjnego e-marketingu w Wyższej Szkole Bankowej.

Zdobyła doświadczenie zawodowe w wielu firmach w Polsce. Ścieżka jej kariery biegła przez różne miasta. Częste zmiany miejsca zamieszkania sprawiły, że nabrała dużego doświadczenia zarówno w wykańczaniu mieszkań i  budowie domu oraz w kupnie i sprzedaży nieruchomości.

Każdą wolną chwilę poświęca na spędzanie aktywnie czasu z dziećmi w szczególności pływanie i podróże. Miłośniczka filmów dokumentalnych i wszelkich ciekawostek naukowych.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem