fbpx
Joy Olech

Joy Olech

Real Estate Advisor


tel:
+48 531 030 010

e-mail:
joy.olech@vilea.pl

nr licencji:
27126
Powrót

Pochodząca z Gdańska estetka, zwracająca uwagę na detale. Swoją pracę wykonuje z wielkim poświęceniem i nie boi się wyzwań. Docenia klasyczne wnętrza, ale uwielbia duński design- w szczególności lampy.Po 2 letnim pobycie w Genewie stała się wielką fanką francuskich mieszkań, stąd zawsze stara się znaleźć kamieniczne perełki na rynku warszawskim.

Stara się aby proces zakupu był przyjemnością, bo wie jak ważną wartością w życiu jest dom- sama jest wielką amatorką popularnego hygge, którego nauczyła się od samego źródła- Duńczyków.

Skoncentrowana na celu, co pomaga jej w zaoferowaniu wymarzonego domu dla klienta oraz znalezieniu wyjątkowego właściciela reprezentowanej nieruchomości.

Ma duże doświadczenie za granicą, dlatego rozumie różnice kulturowe i w Polsce bardzo odnajduje się we współpracy z ekspatami.

Przez 10 lat zajmowała się promocją największej imprezy sportowej w Polsce. Po kilku latach przebywania za granicą zrozumiała, co jest jej pasją i postanowiła po raz kolejny zmienić swoje życie o 180 stopni, wrócić do Polski i profesjonalnie zająć się nieruchomościami.

Ze względu na to, że uwielbia się uczyć, po maturze międzynarodowej wybrała najlepszą szkołę ekonomiczną w Polsce- ukończyła studia magisterskie na SGH na kierunku International Marketing oraz studia podyplomowe na University of Harvard w Bostonie, gdzie poznała swojego przyszłego męża i ojca ich dwójki dzieci.

W wolnym czasie rozwija swoje zainteresowania z nowych technologii, smart home oraz projektowania wnętrz. Jest fanką kolarstwa i snowboardu, a jej ogromnym marzeniem jest dom z werandą na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem