Julia Janicka

Julia Janicka

REAL ESTATE ADVISOR


tel:
+48 883 629 427

e-mail:
julia.janicka@vilea.pl

Powrót

Od lat związana ze sztuką oraz branżą kreatywną. Pierwsze kroki w segmencie premium stawiała u boku jednego z najlepszych polskich projektantów – Macieja Zienia. Z wykształcenia projektant oraz kupiec mody high fashion. Współpracowała z markami takimi jak Deni Cler, Versace czy Bohoboco.  Indywidualistka stawiająca na pierwszym miejscu jakość wykonywanych zadań oraz rozwój osobisty.

Z zaangażowaniem i nieustanną ekscytacją odkrywa rynek nieruchomości luksusowych, który pasjonował ją od dawna. To właśnie w pracy z Klientem na rynku nieruchomości czuje się najlepiej.
Z łatwością nawiązuje relacje, uważnie słucha i uwielbia rozmawiać. Wielozadaniowość nie jest dla niej problemem, z łatwością radzi sobie z każdym stawianym przed nią wyzwaniem.
Zdobyte doświadczenie jako Visual Merchandiser sprawia, że Home Staging nie ma przed nią tajemnic a praca stała się jej największą pasją.

Prywatnie miłośniczka sportów wodnych oraz zimowych. Ceni piękno, sztukę oraz bliskość natury. Kocha podróże oraz odkrywanie najbardziej niedostępnych zakątków świata.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem