fbpx
Kamila Bundyra

Kamila Bundyra

Marketing Manager


tel:
+48 534 643 812

e-mail:
kamila.bundyra@vilea.pl

Powrót

Pasjonatka wyzwań, doświadczony manager i specjalistka od marketingu.

Wiedząc, jak ważną decyzją jest zakup domu czy mieszkania, zawsze stara się dokładnie poznać potrzeby klientów. Pozwala to precyzyjnie dobrać ofertę do ich oczekiwań, często spoza ogólnodostępnych na rynku propozycji. Świadomość tego, że zakup nieruchomości wiąże się często z ogromnym stresem, stara się tak poprowadzić klienta, by transakcja była dla niego przyjemnością, a ostateczna cena zakupu była wynegocjowana w taki sposób, by zaspokajała jego interesy.

Absolwentka Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim oraz Psychologii w biznesie w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Przez 10 lat swojej kariery zawodowej wypromowała dziesiątki produktów, marek i usług. Ponadto, swoje doświadczenie zawodowe budowała jako manager działów marketingu w korporacjach o zasięgu globalnym i w dużych przedsiębiorstwach. Przez wiele lat związana z branżą sportową (piłka nożna). Doświadczenie zdobywała także w telewizji, produkując programy sportowe na żywo.

Prywatnie miłośniczka sportu, aktywności fizycznej i psychologii, która z pewnością służy jako dodatkowe wsparcie w poznawaniu potrzeb klientów.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem