Karina Kunkiewicz

Karina Kunkiewicz

Real Estate Advisor


tel:
+48 664 007 011

e-mail:
karina.kunkiewicz@vilea.pl

Powrót

Karina Kunkiewicz to Warszawianka absolutnie zakochana w swoim mieście, z zachwytem patrzy jak jego dzielnice wciąż zmieniają się i pięknieją.

Absolwentka Warszawskiej Akademii Teatralnej pracowała przez wiele lat jako aktorka, a następnie w mediach, prasie, radiu i telewizji jako prowadząca programy o różnej tematyce. Studiowała także podyplomowo dziennikarstwo oraz Public Relations. Kreatywność  i twórczą wyobraźnię  wykorzystuje teraz w branży nieruchomości, z którą związana jest od ponad sześciu lat.  Relacje z klientami, to jej ulubiony element tej pracy, lubi być ciągle w ruchu, angażować się w nowe projekty swoich klientów, wspólnie definiować  ich potrzeby i znajdować dla nich najlepsze rozwiązania. Wciąż się szkoli i rozwija zawodowo, uczestnicząc w kursach i wydarzeniach branżowych. Jest dumna, że szybko odnalazła swoje miejsce w segmencie premium pracując z najlepszymi na rynku. Jej profesjonalizm został dostrzeżony i występuje jako prelegentka podczas konferencji Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi agentami.

Kocha kino, teatr i literaturę, aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym stolicy. Jej nową pasją jest bieganie, bierze udział w biegach licznych, odkrywa uroki tras górskich, przygotowuje się do swojego pierwszego półmaratonu.

Jest mamą Neli i Feliksa, tegorocznej maturzystki i przyszłego potencjalnego reprezentanta naszej kadry piłkarskiej. Uwielbia słońce i zawsze szuka okazji do uśmiechu- nawet w pochmurne dni, nie wyobraża sobie życia bez poczucia humoru.