fbpx
Katarzyna Gaus

Katarzyna Gaus

Office Assistant


tel:
+48 500 623 665

e-mail:
katarzyna.gaus@vilea.pl

Powrót

Osoba od zadań wszelakich. Odpowiadająca za sprawne działania naszego biura i satysfakcję wszystkich naszych Klientów. Zawsze zaangażowana, starająca się rozwiązywać każdy problem, w jak najkrótszym czasie. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Pełna pozytywnej energii, towarzyska, lubiąca kontakt i pracę z ludźmi.

Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu, Administracji i Technik Komputerowych.

Prywatnie wieloletnia mieszkanka Miasteczka Wilanów. Pasjonatka gotowania i pieczenia, mody oraz wystroju wnętrz. Lubi spotkania towarzyskie, dobrą muzykę oraz zwierzęta. Interesuje się home stagingiem, podróżami oraz kinem.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem