Katarzyna Terrett

Katarzyna Terrett

Real Estate Advisor


tel:
+48 609 159 791

e-mail:
katarzyna.terrett@vilea.pl

Powrót

Z zainteresowania pięknymi wnętrzami oraz home stagingiem,  postanowiła uczynić swój nowy sposób na życie. Ambitna i zaangażowana, cieszy się z podejmowania kolejnych wyzwań.

Uwielbia pracę z ludźmi. Łatwo i szybko nawiązuje nowe znajomości. Jej misją jest spełnianie oczekiwań klienta w zakresie rynku nieruchomości w możliwie najkrótszym czasie. Daje jej to satysfakcję z wykonywanej pracy i poczucie spełnienia.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Wieloletni pracownik administracji rządowej, zajmowała się m.in. negocjowaniem aktów prawnych na grupach roboczych Rady UE. Swoje doświadczenia z powodzeniem wykorzystuje w branży nieruchomości.

Prywatnie mama dwójki dzieci, miłośniczka historii Polski na tle stosunków międzynarodowych i literatury klasycznej. Uwielbia wspinaczkę i jazdę na nartach. Mistrzyni w przygotowywaniu domowych wypieków i dań kuchni tajskiej.

 

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem