fbpx
Konrad Romanowicz

Konrad Romanowicz

Real Estate Agent


tel:
+48 797 164 145

e-mail:
konrad.romanowicz@vilea.pl

Powrót

Konrad Romanowicz swoje życie zawodowe skoncentrował na branży wnętrzarskiej i nieruchomościach premium. To właśnie działalność w tym segmencie pozwala mu się realizować. Jak sam podkreśla, design jest językiem nieruchomości, dzięki któremu wnętrza wyrażają swoją niepowtarzalność, wydobywają ich piękno i prawdziwą wartość. 

Absolwent Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i studiów magisterskich w języku angielskim International Business w Szkole Głównej Handlowej. Z wykształcenia strateg biznesowy, z zainteresowania psycholog.

W luksusowej branży meblowej spędził wiele lat, zdobywając wiedzę w jaki sposób urządzane są nieruchomości premium oraz jak uzyskuje się spektakularny końcowy efekt. Miłośnik włoskiego designu i kunsztu wnętrzarskiego. Realizował projekty wnętrzarskie willi i rezydencji w całej Polsce. Jak sam przyznaje, może godzinami rozmawiać o włoskich sofach, kuchniach i nieprzeciętnych wnętrzach.

Na spotkaniach z klientami zawsze znajdzie chwilę na rozmowę o designie, dzięki któremu
prezentowane nieruchomości wyrażają swój prawdziwy blask. Klientom sprzedającym zapewnia wparcie wnętrzarskie. a poszukującym podpowiada kreatywne rozwiązania w przyszłym nowym domu.

Prywatnie kocha piec i gotować. W Vilea, co roku smaży pączki na tłusty czwartek, najczęściej z
szafranem i kardamonem. Fan wspinaczki sportowej i sportowych sztuk walki.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem