fbpx
Michał Szponarowicz

Michał Szponarowicz

Credit Expert


e-mail:
biuro@vilea.pl

Powrót

Ekonomista z wykształcenia i zamiłowania. Uwielbiający dyskusje na każdy temat nie tylko zawodowy. Cechuje go nieustępliwość w realizacji postawionego celu i wykonania powierzonego zadania. Najtrudniejsze sprawy stara się przedstawiać w jak najprostszy sposób. Praktyk, nie teoretyk.

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie. Zamiłowanie do ekonomii przerodziło się również w uczestnictwo na studiach doktoranckich. Obecnie wiedzę teoretyczną wdraża przy każdej z możliwych sytuacji w praktykę.

Wielokrotny uczestnik warsztatów oraz szkoleń z zakresu współpracy z Klientami, rozwoju zawodowego.

Doradca Finansowy Roku 2013 i 2014. Doświadczony Ekspert finansowy umiejący przeprowadzać najtrudniejsze sprawy w prosty i skuteczny sposób. Przy okazji zawsze z pozytywnym nastawieniem i pełnym przekonaniem do realizowanych spraw. Zawsze reprezentant interesów Klienta.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. W wolnych chwilach od pracy miłośnik gotowania oraz ogrodnictwa. A także, jak tylko może, powraca do swojej sportowej miłości, którą jest koszykówka.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem