fbpx
Anna Słodowska

Anna Słodowska

Learning&Development Director


e-mail:
anna.slodowska@vilea.pl

Powrót

Anna Słodowska, ekspert rynku nieruchomości premium i luksusowych w Polsce, trener sprzedaży i entuzjastka budowania partnerskich relacji biznesowych z Klientami. Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości zdobywała w Warszawie i Trójmieście, prowadząc transakcje o łącznej wartości ponad 100 mln zł. Dzisiaj z entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą z innymi profesjonalistami w branży, chcąc wspólnie podnosić standardy obsługi Klientów.

Z wykształcenia magister sztuki i lingwistka, biznesu uczyła się przez 10 lat w międzynarodowej korporacji, w rolach od specjalisty do managera operacyjnego i szefa sprzedaży. Korporacyjne doświadczenie dbania o satysfakcję milionów klientów każdego roku oraz wrodzoną umiejętność zauważania i rozwiązywania problemów z powodzeniem wykorzystuje od 7 lat w pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości. Teraz z entuzjazmem przekazuje też swoją wiedzę i know-how jako trener sprzedaży – szlify w tej praktyce zdobyła m.in. w organizacji szkoleniowej Sandler Training, jako trener i konsultant.

Klienci bardzo doceniają jej skupienie na rzeczach, które są dziś szczególnie cenne: oszczędność czasu i dostęp do informacji.

Jako urodzona Warszawianka ma doskonałą orientację w tym, co słychać na mieście i gdzie się dobrze mieszka, a sama od lat jest wierna okolicy Starego Mokotowa.

Kocha lasy, łąki, góry, kąpiele w morzach i jeziorach, narty, ciszę, operę, czekoladę i Skandynawię, a najbardziej, kiedy może odkrywać je ze swoim psem (z wyjątkiem nart, opery i czekolady, co zrozumiałe).