fbpx
Powrót

Dom z basenem – sprzedażowe perełki. Jaki rodzaj basenu najlepiej wybrać?

Marzy Ci się piękny dom z basenem, w którym będziesz mógł spędzać wszystkie wolne chwile? Relaks w wodzie to idealne rozwiązanie dla zestresowanych i zapracowanych. Wbrew pozorom na rynku nieruchomości dostępnych jest całkiem dużo ekskluzywnych domów z basenami. Ale jak kupić idealną nieruchomość i jaki rodzaj basenu wybrać, by cieszyć się nim przez długie lata?

Na początku określ wszystkie swoje wymagania

Pierwszym krokiem do znalezienia idealnej nieruchomości jest dokładne sprecyzowanie swoich potrzeb i wymagań. Na podstawie listy absolutnie niezbędnych udogodnień, będziesz mógł z łatwością odrzucać wszystkie oferty, które ich nie spełniają. Możesz określić metraż domu, liczbę pokoi lub łazienek, wielkość garażu czy inne kwestie, które są dla Ciebie ważne. Wiemy już, że chcesz mieć dom z basenem, więc to również powinno znaleźć się na liście.

Rodzaje basenów zewnętrznych

Baseny sezonowe

Decydując się na basen przy domu masz kilka możliwości. Najtańsze są baseny dmuchane, na które może zdecydować się w zasadzie każdy, kto ma kawałek wolnego miejsca w ogrodzie. Nieco trwalszą, ale wciąż niewielką opcją są baseny rozporowe. Jeśli zależy Ci na czymś większym, możesz wybrać basen stelażowy, wciąż wymagający jednak składania na okres jesienno-zimowy i rozkładania na każde lato.

Ty z pewnością szukasz jednak rozwiązania całorocznego, jeśli już postanowiłeś kupić dom z basenem. Sprzedaż luksusowych domów to nasza specjalność, dlatego w ofercie Vilea Property Boutique znajdziesz przede wszystkim rozwiązania zrobione na stałe.

Baseny całoroczne

Pierwszą z możliwości zbiornika całorocznego jest basen drewniany, przypominający nieco jacuzzi. Wykonany z zaimpregnowanych desek, jest trwały i dobrze utrzymuje temperaturę wody. Jego ogromną zaletą jest oryginalny wygląd, który świetnie sprawdzi się jako dopełnienie domu położonego w lesie. Jego charakterystyczny design stworzy doskonały klimat do relaksu.

Kolejną opcją są baseny poliestrowe, których konstrukcja jest wpuszczana w ziemię. Wnętrze takiego basenu jest odporne na działanie promieni słonecznych, dlatego przez długi czas pozostaje ono estetyczne. Tego typu baseny wykorzystują najczęściej technologię skimmerową. Specjalny skimmer to rodzaj filtra, który oczyszcza wodę z zanieczyszczeń. Współpracując z pompą wodną, wymuszającą ruch wody, zbiera brud na siatce, dozując jednocześnie odpowiednią dawkę chloru.

Najtrwalszym i najbardziej wytrzymałym rodzajem basenów są natomiast baseny betonowe. Zazwyczaj oferują największą powierzchnię, która pozwala swobodnie pływać. Tego rodzaju rozwiązania znajdziesz zarówno w wersji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Jeśli basen znajduje się w budynku, możesz z powodzeniem korzystać z niego przez cały rok. Tego rodzaju baseny znacznie podnoszą wartość posiadłości, dlatego oferty z takimi zbiornikami należą do najbardziej ekskluzywnych.

Dom z basenem – sprzedaż lub zakup z Vilea Property Boutique

Po określeniu Twoich wymagań i wyborze wymarzonego typu basenu, biuro nieruchomości Vilea Property Boutique pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. W naszej bazie dostępnych jest wiele nieruchomości z wkopanymi, betonowymi basenami różnych wielkości. Większość z nich znajduje się na terenie Warszawy oraz jej najbliższych okolic. Ponadto oferujemy pomoc doradców kredytowych, a także nadzór remontowy i inwestorski. Celem naszych działań jest maksymalne odciążenie inwestora od obowiązków związanych z nabywaniem nieruchomości.

Osobom chcącym sprzedać nieruchomość gwarantujemy dotarcie do dużej bazy klientów oraz zwiększenie prawdopodobieństwa szybkiej sprzedaży w satysfakcjonującej cenie. Jeśli posiadasz dom z basenem, sprzedaż przez nasze biuro pozwoli Ci łatwiej znaleźć nabywców zainteresowanych ekskluzywnymi nieruchomościami, do których niewątpliwie należy tego typu posiadłość

Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły współpracy. Sprzedawaj lub kupuj nieruchomości oszczędzając czas i energię z Vilea Property Boutique!