Józefów, ul. Juliana Ejsmonda

Zakątek Ciszy I Spokoju W Józefowie

Dziesięć wyjątkowych domów położonych na kameralnym, bezpiecznym i nowoczesnym osiedlu Józefowa „Rezydencje Emilianów” w otoczeniu przepięknego lasu. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają Warszawę, ale lubią też odpocząć od charakterystycznego dla niej pośpiechu i zgiełku. 
Emilianów Leśny posiada wszystko, co w przedmieściach Warszawy najlepsze – kapitalną lokalizację, najnowocześniejszą architekturę (pełną proekologicznych rozwiązań), wszechobecną przyrodę i zieleń, które dają ukojenie i zapewniają spokój i wytchnienie od intensywnej codzienności. 
 
Projekt tego niezwykłego osiedla nawiązuje do przedwojennej tradycji oraz okolicznych świdermajerów. To połączenie fascynacji Włochami oraz przedwojenną Polską i jej najlepszą zabudową willową.
 
Rezydencje Emilianów to dziesięć wolnostojących willi (od 271,67 m² do 286,39 m² z dużymi słonecznymi tarasami)  Każda z nich posiada dwie kondygnacje oraz możliwe do adaptacji poddasze (od 23 m² do 53 m²), garaż na dwa samochody oraz duży i piękny ogród. Do wyboru są aż cztery typu budynków oraz trzy rodzaje możliwej realizacji wykończenia. Część domów posiada też oranżerie.

Na dom o łącznej powierzchni 286,39 m2 składają się:

PARTER:
– elegancki salon (54,90 m²) z wyjściem do ogrodu;
– przepiękna oranżeria z ogromnymi oknami, które zapewniają mnóstwo naturalnego światła;
– oddzielna kuchnia (27,80 m²) połączona z oranżerią,
– reprezentatywny hol (21,62 m²) z krętymi schodami;
– toaleta gościnna;
– pomieszczenie gospodarcze;
– gabinet (ponad 18,24 m²) znajdujący się blisko głównego wejścia, co daje możliwość przyjmowania gości, kontrahentów bez konieczności przechodzenia przez prywatną część domu
– garaż (dwa stanowiska, ponad 33,85 m²)

I PIETRO:
– sypialnia typu master (17,36 m²) z prywatną garderobą (7,40 m²), pokojem łazienkowym (ponad 11,65 m²) i wyjściem na taras (50,20 m²), z którego rozprzestrzenia się widok na ogród i zadrzewienie lasu
– dodatkowa sypialnia (20,37 m²)
– pokój gościnny/sypialnia (11,61 m²)
– osobna łazienka (ponad 8 m²)
– hol komunikacyjny (9,65 m²)

Dom posiada poddasze (24,80 m²), które można zaaranżować np. dodatkowy pokój dziecięcy, salę kinową, domową przestrzeń fitness/SPA.

BUDYNEK:

W inwestycji „Rezydencje Emilianów” zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie do budowy i wykończenia osiedla. Technologia ytong, tradycyjna dachówka ceramiczna, naturalny kamień, okna drewniane ze szprosami wiedeńskimi oraz kamienne elementy z trawertynu. Bardzo duże okna i przeszklenia sufitu wykonane zostaną w taki sposób, aby do środka domów wpadało jak najwięcej światła dziennego. 
Każda z willi jest wykończona na podstawie  sprecyzowanej listy standardu wykończenia developerskiego plus – w cenie domu (do wglądu na życzenie klienta).
Wille wyposażone będą m.in  w  instalację:wodociągowa, kanalizacyjną i  elektryczną, ogrzewanie podłogowe (wodne), okablowanie pod instalację alarmową z wyprowadzeniem do kamer i czujek wewnętrznych, zewnętrznych, instalację odgromnikowa, pompę ciepła z zasobnikiem 200 l na wodę oraz okablowanie do instalacji fotowoltaicznej, przyłącze światłowodowe, przyłącze pod klimatyzację, i rekuperator powietrza.

Wizualizacje wnętrza willi przedstawiają przykładową aranżację pomieszczeń.
 
LOKALIZACJA:

Przepiękny rejon rekreacyjny w otulinie drzew iglastych, z nieskazitelnie czystym powietrzem. Józefów to miasto położone zaledwie piętnaście minut drogi samochodem od Wilanowa i około pół godziny od centrum Warszawy. Emilianów Leśny znajduje się poza miejską zabudową, a jednocześnie blisko najważniejszych punktów handlowych i usługowych Józefowa.
 
ATRAKCJE W OKOLICY: 

Od setek lat Józefów jest ceniony za swoje niezwykle malownicze położenie. Znajdują się tu liczne szlaki turystyczne (piesze i rowerowe) oraz kilkanaście pomników przyrody. Bardzo prężnie rozwija się tu turystyka wodna (spływy kajakowe, rowery wodne). Na terenie miasta położony jest również wyjątkowy hotel z polem golfowym.

Lokalizacja

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.