fbpx
Powrót

ul. Bluszczańska, Warszawa

  • Ilość pięter: 2
  • Rok oddania: 2021
Schowek PDF Drukuj

Inwestycja Blu Residence to kameralny budynek apartamentowy w dolnej części
Mokotowa o unikatowym, ekskluzywnym charakterze. W skład inwestycji wchodzą 43 lokale,
w tym 40 apartamentów oraz 3 lokale usługowe. Powierzchnia oferowanych lokali
mieszkalnych zawiera się w przedziale od 37 do 120 m . W budynku zaplanowano zarówno jedno-, jak i dwu-poziomowe apartamenty. Inwestycja i każde znajdujące się w niej mieszkanie realizowane jest w standardzie premium.
Bryła budynku została zaprojektowana w oparciu o trzy główne założenia: prostotę, funkcjonalność i stylowy design. Projekt zakłada m.in. duże powierzchnie przeszkleń, które będą wpływać na nasłonecznienie apartamentów. Cały budynek będzie składał się z dwóch skrzydeł – południowego i wschodniego. W skrzydle południowym zaplanowano przestrzeń dla lokali usługowych, reprezentacyjne i przestronne wejście do budynku i bezpieczny wjazd do garażu podziemnego. W budynku wykorzystane zostaną m.in. wysokociśnieniowe, warstwowe i termoutwardzalne laminaty czy balustrady ze szkła i stali, zaprojektowane na indywidualne zamówienie.
Projekt Blu Residence to apartamenty w wyjątkowej lokalizacji, niedaleko centrum, zapewniającej jednak mieszkańcom ciszę i spokój. Usytuowanie niedaleko od Mostu Siekierkowskiego oraz ul. Czerniakowskiej przekłada się na sprawną komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy, zwłaszcza Śródmieściem, Ursynowem i Wilanowem. Zapewnia również możliwość bezproblemowego dotarcia na drugą stronę Wisły na Gocław czy na Saską Kępę. Dojazd do Stacji Metro Politechnika lub Racławicka zajmuje autem kilkanaście minut. Przystanek autobusowy komunikacji miejskiej znajduje się 400 metrów od apartamentów.
W promieniu kilkuset metrów od inwestycji znajdują się przedszkola i szkoły. W odległości 750 m mieści się Dom Kultury Dorożkarnia, oferujący szereg zajęć i warsztatów dla najmłodszych mieszkańców, ale również kino letnie, sąsiedzkie śniadania. Z kolei krótki spacer wystarczy, aby dotrzeć do Parku Akcji Burza z Kopcem Powstania Warszawskiego. Poza tym Łazienki Królewskie, Park Wodny Warszawianka – to tylko niektóre z pobliskich atrakcji. Warto również wybrać się na rodzinny spacer nad Jezioro Czerniakowskie.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem