Powrót

ul. Jara, Warszawa

  • Ilość pięter: 3
  • Rok oddania: 2022
Schowek PDF Drukuj

Villa La Plage to mieszkaniowa sztuka użytkowa, w której znaleźć można piękno z jakością oraz wygodę z funkcjonalnością, nie zapominając przy tym o naturze i życiu z nią w zgodzie. Nieruchomość znajduje się w najbardziej zielonej części Wilanowa – w nadwiślańskich Zawadach

To miejsce utrzymane w nowoczesnym stylu, nawiązującym do warszawskiego modernizmu. Kameralna zabudowa, na którą składają się 4 domy z płaskim dachem, co jest unikalnym rozwiązaniem w tej części Warszawy. Duże, aluminiowe okna oraz przytulne i nasłonecznione ogrody pozwolą na codzienne korzystanie z zalet tego miejsca. Nieruchomość powstała z zastosowaniem najwyższych standardów i norm ekologicznych, uwzględniających ogrzewanie podłogowe, instalacje pod panele PV i rekuperację. 
Funkcjonalny układ domu daje możliwość zaaranżowania przestrzeni według własnych potrzeb. Na 209 m2 można zrobić nawet 5 sypialni oraz zaaranżować dodatkowe pomieszczenie na biuro/gabinet lub magazyn. Przed domem, na podjeździe znajdują się dwa miejsca parkingowe, co w połączeniu z podwójnym garażem, pozwoli na komfortowe przyjęcie rodziny i gości.

Nieruchomość o powierzchni całkowitej 209 m2, składa się z następujących kondygnacji

Parter  (64,35 m2):

– salon z jadalnią (36,52 m2)
– kuchnia (10,01 m2)
– garderoba (2,79 m2)
– łazienka (2,38 m2)
– wiatrołap (6,27 m2)
– korytarz (2,11 m2)
– hol wejściowy (2,11 m2)
– schowek pod schodami (4,27 m2)

Poziom I (63,86m2):

– sypialnia I (12,75 m2)
– łazienka (6,78 m2)
– sypialnia II (16,22 m2)
– łazienka (4,06 m2)
– sypialnia III (15,66 m2)
– korytarz (2,91m2)
– schody (5,48 m2)

Antresola:

– antresola (28,99 m2)
– taras (16m2)

Poziom -1 (54,57 m2):

– dwu-stanowiskowy komfortowy garaż (32,36 m2) 
– pomieszczenie gospodarcze (11,58 m2)
– kotłownia (4,69 m2)
– komunikacja (5,94 m2)

Nieruchomość wykończona zostanie według zaprezentowanej koncepcji.

BUDYNEK:

Villa La Plagę to harmonijny styl życia, z zachowaniem najnowszych rozwiązań architektonicznych i technologicznych, ale z dbałością o środowisko. To doświadczenie, profesjonalizm i pasja tworzenia wyjątkowych miejsc do życia. Fundamentem realizacji jest zrozumienie potrzeb klientów. Zaufanie na gruncie wysokich standardów usług i dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Swoją nazwę, Villa la Plage zawdzięcza starannie dobranej lokalizacji, która nadaje wyjątkowy charakter nieruchomości.

LOKALIZACJA:

Villa La Plage to miejsce idealne dla miłośników aktywności fizycznej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się kluby tenisowe, stadnina koni, klub golfowy. Wszystkie te atrakcje połączone są licznymi ścieżkami rowerowymi i spacerowymi. Dzięki takim udogodnieniom – więcej czasu poświęcisz na swoje pasje. Piaszczysta plaża znajdująca się nieopodal stanie się Twoim ulubionym miejscem na relaks i kontemplację natury.
Bliskość komunikacji i cywilizacji ułatwia codzienne funkcjonowanie, a znajdujące się w najbliższym otoczeniu tereny spacerowe sprawią, że nawet pójście do sklepu stanie się zdrowym i przyjemnym rytuałem. Najnowsza infrastruktura, czyli Południowa Obwodnica umożliwia ekspresowe przemieszczanie się, zarówno w obrębie Warszawy jak i poza jej granicami, co bez wątpienia, pozwoli zaoszczędzić cenny czas. 
To inwestycja, dzięki której odnajdziesz harmonię życia w bliskości z naturą i wygodnego korzystania z uroków miasta.