fbpx
Powrót

ul. Wilcza, Warszawa

  • Ilość pięter: 5
  • Rok oddania: 1895
Schowek PDF Drukuj

Kamienica zlokalizowana przy ulicy Wilczej po gruntownej renowacji, realizowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Wyjątkowo elegancki kameralny budynek z końca XIX wieku, osadzony pośród historycznej zabudowy na jednej z najciekawszych ulic ścisłego centrum stolicy.
Kamienica przy ul. Wilczej to niecodzienne apartamenty w najwyższym standardzie gotowe do zamieszkania.

Walory architektoniczne i historyczne, w połączeniu ze złożonymi aspektami technicznymi i funkcjonalnymi zostały skrupulatnie wychwycone i wyeksponowane. Dzięki temu budynek odzyskał dawny urok i jednocześnie został przystosowany do obowiązujących standardów i oczekiwań współczesnych użytkowników.

W ramach prac w budynku została wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, wszystkie instalacje oraz stropy. Dodatkowo każda klatka zyskała nowoczesną windę. Utrzymany został historyczny kształt budynku oraz przywrócone detale i zdobienia, co eksponuje walory zabytkowego budynku.

Śródmieście stolicy jako najstarsza część Warszawy, łączy bogactwo architektury i kultury z dynamicznym życiem biznesowym i towarzyskim.

Ulica Wilcza to prestiżowy adres w Śródmieściu Warszawy, w doskonałym sąsiedztwie ulic Hożej, Pięknej, Poznańskiej i Marszałkowskiej. Tuż obok biegnie historyczny Trakt Królewski z reprezentacyjnymi Alejami Ujazdowskimi, wzdłuż których powstały okazałe pałace i rezydencje.
Znajduje się tam również kilkanaście parków takich jak Łazienki Królewskie, Park Ujazdowski czy Dolinka Szwajcarska.

Okolice ulicy Wilczej to również centrum życia towarzyskiego z licznymi restauracjami. W sąsiedztwie znajduje się Hala Koszyki, Plac Zbawiciela, ulica Mokotowska oraz Plac Trzech Krzyży kuszący ekskluzywnymi butikami najlepszych światowych marek.

Wyjątkowo dogodna komunikacja dzięki miejskiej infrastrukturze transportowej i położenie pomiędzy stacjami metra: Centrum i Politechnika zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych punktów stolicy.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem