Warszawa, Wilanów, ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda

Hampton Residence Wilanów

Wyjątkowe rezydencje położone na kameralnym, bezpiecznym i nowoczesnym osiedlu Hampton Residence Wilanów. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoki komfort życia, bezpieczeństwo, kameralne sąsiedztwo a jednocześnie łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju usług.

Inwestycja Hampton Residence Wilanów położona jest w prestiżowej części Wilanowa, przy ul. Hlonda, w pobliżu bogatej infrastruktury oraz zaplecza Szkół Międzynarodowych.
W ofercie sprzedaży rezydencje o powierzchni od ok 250 do 360 m2, położone na działkach od 550 do 1200 m2.
.
Na dom o wewnętrznej powierzchni  ok 250 m2 składają się:

PARTER:
– elegancki salon z aneksem kuchennym, z wyjściem do ogrodu;
– reprezentatywny hol ;
– toaleta gościnna;
– pomieszczenie gospodarcze;
– spiżarnia
– garaż (38m2)

I PIETRO:
– sypialnia typu master z prywatną garderobą oraz łazienką
– dodatkowa sypialnia /gabinet/pokój gościnny
– pralnia
– dwie sypialnie z garderobami oraz łazienkami
 – hol komunikacyjny

Dom posiada poddasze o powierzchni 20,57 m2, które można zaaranżować np. na salę rekreacyjną jak sala kinowa czy, domowa przestrzeń fitness.


BUDYNEK / OSIEDLE :
W inwestycji zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie do budowy i wykończenia osiedla. Każda z rezydencji wykończona jest na podstawie  sprecyzowanej listy standardu wykończenia. Modernistyczne bryły , elegancka kolorystyka w odcieniach bieli, szarości i jasnego beżu, duże przeszklenia, dzięki którym przyszli właściciele będą mogli cieszyć się nieograniczoną przestrzenią. 

LOKALIZACJA:
Położenie projektu gwarantuje wysoki komfort życia mieszkańcom. Klimatyczne, kameralne sąsiedztwo a jednocześnie komunikacja miejska pozwalająca na szybkie i dogodne połączenie z pozostałymi dzielnicami Warszawy. W okolicy znajdziemy liczne sklepy, restauracje, kafejki, a także doskonałe placówki edukacyjne, w tym szkoły i przedszkola międzynarodowe. Znajdujące się w bliskiej odległości trasy rowerowe pozwalają na aktywny wypoczynek.
 

Lokalizacja

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.