NAGRADZANA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI

Vilea Property BoutiqueVilea Property BoutiqueVilea Property Boutique

Niezwykłe Nieruchomości Wymagają Więcej

Założyliśmy Vilea Property Boutique, agencję nieruchomości premium, ponieważ wiemy, że niezwykłe nieruchomości wymagają więcej. Twoja nieruchomość jest dla nas niezwykła.

Świadomie zbudowaliśmy agencję butikową, cenimy bardziej jakość niż ilość. Nasza firma znana jest z indywidualnego podejścia do każdego Klienta i każdej oferty nieruchomości. Z naszymi Klientami budujemy wieloletnie relacje, będąc osobistymi doradcami, zaufanymi agentami nieruchomości a czasem przyjaciółmi.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością porozmawiamy o Twoich nieruchomościach. Oferujemy pomoc w sprzedaży oraz wynajmie domów, willi i apartamentów. Obsługujemy w szczególności luksusowe nieruchomości na sprzedaż i na wynajem w lokalizacjach takich jak Wilanów, Mokotów, Śródmieście, Żoliborz, Saska Kępa a także okolice Warszawy w tym Konstancin-Jeziorna. Sprawdź Naszą Ofertę Nieruchomości i Poznaj Naszą Historię.


Apartamenty Premium

Agencja nieruchomości Vilea Property Boutique oferuje ekskluzywne mieszkania na sprzedaż i na wynajem. Obsługujemy nieruchomości znajdujące w prestiżowych dzielnicach miasta lub w cenionych lokalizacjach wokół Warszawy. W trosce o czas i komfort klientów bierzemy pod uwagę wyłącznie starannie wyselekcjonowane nieruchomości premium.

Penthouse’y

Prestiżowe apartamenty, znajdujące się na ostatnich piętrach budynku. Penthouse’y w naszej ofercie wyróżniają się na tle innych apartamentów doskonałą lokalizacją, wielkością, układem pomieszczeń, widokiem z okna a także dużym tarasem. Nieruchomości premium, które ma Państwu do zaoferowania Vilea Property Boutique zaspokoją Państwa potrzeby w zakresie funkcjonalności i jakości wykończenia.

Luksusowe Domy i Rezydencje

Obsługujemy luksusowe wille i rezydencje w prestiżowych lokalizacjach. Tego typu nieruchomości w zależności od oferty posiadają dodatkowe udogodnienia jak rozległe ogrody, baseny, strefy wypoczynkowe z mini spa i fitness, duże tarasy. Nasza agencja nieruchomości oferuje, funkcjonalnie zaprojektowane wille i rezydencje w cichych, prywatnych lokacjach.

Luksusowe Apartamenty

Luksusowe apartamenty na sprzedaż i wynajem są poszukiwanym rodzajem nieruchomości. Wyróżniają się one wśród mieszkań przestronnymi wnętrzami, jakością wykończenia, wyposażeniem i usługami oferowanymi w budynku. Agencja nieruchomości premium Vilea Property Boutique oferuje luksusowe apartamenty o różnym układzie i liczbie pokoi.