fbpx
Powrót

Najbardziej prestiżowe adresy w Śródmieściu Warszawy

W agencji nieruchomości Vilea największą uwagę przywiązujemy do… nieruchomości. Zwłaszcza warszawski sektor premium jest nam szczególnie bliski, kiedy więc podjęliśmy decyzję o otwarciu nowego oddziału, musieliśmy sobie zadać bardzo ważne pytanie: jaki będzie nasz nowy adres? Poznaj najbardziej prestiżowe miejsca warszawskiego Śródmieścia i przekonaj się, które z nich wybraliśmy!

Nieruchomości przy ulicy Twardej – Śródmieście Północne

Penthouse na ostatnim piętrze z widokiem na Pałac Kultury? Apartamentowiec Cosmopolitan robi wrażenie nie tylko pod względem możliwości obejrzenia panoramy miasta, ale również cen za 1 metr kwadratowy. Uśredniając, dla całej ulicy koszt za 1 m2 wynosi 25 125 zł, przeciętna wartość mieszkania to natomiast 1 400 510 – warto natomiast wspomnieć, że ceny mocno zawyża właśnie wspomniany budynek. Co jednak sprawia, że ta biegnąca od Śródmieścia do Woli ulica jest tak popularnym adresem? Można powiedzieć, że pomimo tego, że znajduje się ona w centrum Warszawy, jest jednocześnie na uboczu, odsunięta od miejskiego zgiełku i hałasu. Również bliskość placu Grzybowskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w stolicy, jest dla wielu osób bardzo dużym atutem. Ulica Twarda to jednak też osiedle biznesowe, znajduje się tam bowiem wiele siedzib różnych firm – jednak nowy oddział Vilea postanowiliśmy otworzyć gdzie indziej.

Ulica Złota w Śródmieściu Północnym – luksusowe mieszkania i wyjątkowe inwestycje

Jeśli zastanawiasz się, gdzie wybudowano najwyższy budynek w Polsce, to znajduje się on właśnie przy ulicy Złotej 44 i jest to mierzący 192 metry apartamentowiec. Architekt, Daniel Libeskind, chciał, aby ta nieruchomość odmieniła ulicę oraz miejski kontekst, co zdecydowanie mu się udało. Nic więc dziwnego, że ten projekt został wielokrotnie nagrodzony na arenie międzynarodowej. Mieszkania pod tym adresem, zarówno na wynajem, jak i na sprzedaż, dostępne są również w ofercie naszej agencji. Na rynku wyróżniają się pięknym nasłonecznieniem, a mieszkańcy mogą korzystać z basenu, sauny, SPA, kina, piwniczki do starzenia win, a także tarasu widokowego.

Śródmieście Południowe – zabytkowa ulica Piękna w Warszawie

Pomimo tego, że wymienione wcześniej lokalizacje są zdecydowanie warte uwagi, nowy oddział Vilea powstaje właśnie przy ulicy Pięknej. Jest to miejsce dość kameralne, najlepiej pasujące do charakteru naszej butikowej działalności, a jednocześnie w dogodnej lokalizacji dla Klientów. Oczywiście, dalej będziemy też działać przy ulicy Franciszka Klimczaka 13 – pozostajemy jednak wierni zasadzie “Bardziej cenimy jakość niż ilość”, w myśl której agenci Vilea zawsze stawiają na indywidualne relacje z partnerami. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i kontaktu. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich nieruchomościach!

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem