fbpx
Powrót

Nasi ludzie w Waszych przestrzeniach – sesja wizerunkowa Vilea Property Boutique

Nasi ludzie w Waszych przestrzeniach – niecodzienna sesja wizerunkowa pracowników Vilea Property Boutique 

Zdjęcia zespołu pracujących ze sobą pasjonatów nieruchomości potraktowaliśmy jak artystyczne wyzwanie, a także doskonałą okazję do integracji i zabawy. Ponieważ większość czasu każde z nas spędza na prezentacjach nieruchomości, uznaliśmy, że najlepszym miejscem na wspólne zdjęcia będzie piękny dom naszego Klienta, który został wynajęty za pośrednictwem naszej firmy. Jedna z tych przestrzeni, które definiują to, czym i kim jest marka Vilea Property Boutique.

Zobacz nasze oferty równie pięknych nieruchomości. Na pewno wiele z nich Cię zachwyci.

luksusowe nieruchomości Warszawa

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować przy sesji z Patrycją Woy, uznaną fotografką. Patrycja pracuje z wieloma czołowym firmami z całego świata i posiada doświadczenie w tworzeniu sesji zarówno modelingowych, artystycznych i reklamowych oraz videoklipów dla czołowych artystów scen polskich i zagranicznych.

luksusowe nieruchomości Warszawa

Chcieliśmy pokazać, jak dobrze czujemy się w przestrzeniach, o których na co dzień z pasją opowiadamy Klientom; jak je poznajemy i ich doświadczamy, zanim rozpoczynamy proces prezentacji. Wczucie się w klimat miejsca, wyobrażenie sobie, jak to jest bywać w nim codzienne, to początek przygody, która dla naszych klientów staje się ważnym etapem w życiu. Dlatego zależy nam, by zanim podejmą decyzję o kupnie lub wynajmie, mogli wspólnie z nami odbyć małą podróż po jego wnętrzu.

Zobaczcie efekty spotkania naszej „rodziny” Vilea Property Boutique w jednym z najpiękniejszych domów Warszawy

Vilea Property Boutique agencja nieruchomości premium

Vilea Property Boutique agencja nieruchomości premium

Vilea Property Boutique agencja nieruchomości premium

Patrycja Woy Woyciechowska

Patrycja Woy Woyciechowska

Patrycja Woy Woyciechowska

Będzie nam bardzo miło jeśli poznasz nas lepiej. Kliknij i zapoznaj się z naszym zespołem.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem