Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie w Kamienicy na Powiślu Przy Parku

63.12 m²

2 pok.

1 łazien.

1938

3/4

Przestronne, stylowe mieszkanie w odnowionej  kamienicy w sąsiedztiwe przepięknego Parku im. Marszałka Edwarda Rydza Śmigłego i Parku Sapera. Świetna propozycja dla
wielbicieli niepowtarzalnego klimatu warszawskiego Powiśla.

MIESZKANIE

Na mieszkanie o powierzchni ponad 63m2 składają się:
– salon ze strefą jadalnianą oraz wyjściem na balkon od strony cichego podwórka
– otwarta kuchnia z wyspą kuchenną 
– bardzo przestronna sypialnia z pojemną szafą i wydzielonym, komfortowym miejscem do pracy
– łazienka z prysznicem typu walk-in 
– holu wejściowego z szafą w zabudowie

Mieszkanie jest dwustronne i ma ponadstandardową wysokość(3 m).
Istnieje możliwość oddzielenia sypialni od strefy gabinetowej np. szklaną ścianką lub potencjalnie, przekształcenie w mieszkanie 3-pokojowe.
Mieszkanie zostało zaaranżowane z użyciem wysokiej jakości materiałów, wyposażone w meble znanych marek oraz meble na zamówienie
wykonane z dbałością o każdy detal. Dobrane ze smakiem akcesoria i dekoracje tworzą niesamowity klimat korespondujący z architekturą kamienicy.
Większość mebli, na życzenie nowych właścicieli,  może pozostać w mieszkaniu.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się w kamieralnej, odnowionej kamienicy przy ul. Czerniakowskiej w otoczeniu zieleni pobliskich parków.
W budynku zachowane zostały oryginalne elementy i zachowany styl przedwojennych kamienic. O stan budynku dba prężnie działająca wspólnota.
Do użytku mieszkańców jest rowerownia.

LOKALIZACJA

Mieszkanie położone jest w przedwojennej części ulicy Czerniakowskiej, na warszawskim Solcu. W bliskim bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park Sapera oraz klimatycznym Park im. Marszałka Edwarda Rydza Śmigłego. W odległości spaceru znajdują się także Łazienki Królewskie oraz Bulwary Wiślane. Niepowtarzalny klimat Powiśla zapewniają liczne kawiarnie, restauracje oraz placówki kulturalno-naukowe (np. Muzeum Narodowe, Teat Ateneum, Centrum Nauki Kopernik).
Świetny punkt komunikacyjny z innymi częściami stolicy. W pobliżu pełna infrastruktura: liczne sklepy, punktu usługowe, poczta, placówki edulacyjne, szpitale, ścieżki rowerowe.

Lokalizacja

Podobne oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.