Jeżeli marzysz o mieszkaniu, w którym będziesz czuł się, jak w domu – ta propozycja jest idealna dla Ciebie.
Idealny ogród prywatny, w środku między dwoma ładnymi osiedlami, ale bez efektu zaglądania z okien przeciwka z drugiego domu.
Śliczne, jasno wykończone, komfortowo mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,58 mkw. Mamy dla Państwa taras oraz cudowny prywatny ogród 67 mkw przylegający do budynku, znajdującego się na lekkim wzniesieniu. Słoneczna strona południowa, której ozdobą jest widok na majestatyczne drzewo dające latem odrobinę cienia i dodatkowego uroku okolicy. Idealne miejsca na poranne śniadanie, wieczorną herbatę i czytanie książki, jest też jeszcze miejsce oddzielne na zabawę dla dziecka lub mini ogródek.
Dwie duże i bardzo ustawne sypialnie, w tym jedna w wyjściem bezpośrednim do ogrodu od strony południowej. W każdym z tych pokoi można postawić wygodne łóżka, szafy i biurka.
Łazienka jest z oknem, kabiną typu walk-in, umywalką z szafką w zabudowie, wc, miejscem na pralkę i suszarkę.
Hol centralnie położony, nie dominujący powierzchniowo, za to miał przestrzeń na dużą szafą w zabudowie.
Prawie nowa, kilkuletnia w idealnym stanie podłoga – drewniany parkiet dębowy położony w elegancką jodełkę francuską.Nowoczesna kuchnia z AGD (piekarnik Candy, lodówka z zamrażalką Candy, zmywarka duża Ariston, płyta). W łazience gres imitujący jasny marmur, doskonale dobrana armatura i umywalna z szafką. Mieszkanie zadbane do wejścia.
Czynsz administracyjny dla wynosi 600 zł, w tym fundusz remontowy.
Pod budynkiem znajdują się i przynależą: miejsce postojowe na 2 auta mające pow. 23,95 mkw (płatne dodatkowo 35.000 x 2) oraz piwnica o pow. 3,29 mkw (płatna dodatkowo 20.000 zł). Udział w drodze dojazdowe
Budynek
Teren ogrodzony. Domofon. Zadbane elewacje. Klatki z podłoga kamienne płytki, obudową części ścian w płytach w fornirze drewnianym. Obiekt nie posiada windy. Parter jest na podwyższeniu ok 10 stopni schodami do przejścia od wejścia do klatki. Zejście do piwnicy z garażami i komórką lokatorską ok dodatkowych 10 stopni schodami od wejścia do klatki. Ogrzewanie wody ciepłej – kocioł gazowy Viessman w łazience (jak w domach jednorodzinnych).
OKOLICA
Zaciszna i sąsiedztwo tylko willowo-mieszkaniowe, ładna część Wilanowa- Zawad. Okolica z bliskim, pieszym dystansem do Placu Vogla pełniącego komfortową rolę handlowo-usługową tego mini miasteczka. Ścieżki spacerowe i rowerowe, plaża nad Wisłą, dodatkowo dla miłośników innych sportów pole golfowe i basen przy centrum fitness w zasięgu tylko 5-10 min. autem.
BUDYNEK
Nowoczesne i zadbane osiedle, ogrodzone, z miejscami garażami podziemnymi i dodatkowo miejscami postojowymi zewnętrznymi na terenie osiedla i zewnętrzne dla gości. Zadbane części wspólne, domofon. Miła i dobrze zorganizowana wspólnota.
MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.
Zgłoś poszukiwanie
Zgłoś nieruchomość
Skontaktuj się z nami