Warszawa, Śródmieście, ul. al. Aleje Ujazdowskie

Klimatyczne Mieszkanie Przy Placu Trzech Krzyży

65 m²

2 pok.

1925

1/5

Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy, przy Al. Ujazdowskich, tuż przy Placu Trzech Krzyży

APARTAMENT
 
Na 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 składają się:
-przestronny salon 
-sypialnia (z wejściem zarówno z salonu jak i korytarza)
-oddzielna kuchnia
-przestronny przedpokój z szafami w zabudowie
-łazienka z wanną

Przestronne pomieszczenia z oryginalnymi, drzwiami balkonowymi, oryginalny drewniany parkiet, historyczne meble i dodatki nadają lokalowi niesamowity klimat. Możliwość wynajęcia wyłącznie na cele mieszkalne. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze, w klatce bez windy. 
Dodatkowo płatny czynsz administracyjny w wysokości 1200 PLN/mc oraz koszty energii elektrycznej i gazu, według zużycia.
 
BUDYNEK
 
Budynek powstał w około 1925 roku, posiada 5-pięter i jest zabytkowym oraz historycznym miejscem. Powstał z myślą o siedzibie szwedzkiej firmy Ericsson. Był prawdopodobnie pierwszym luksusowym domem dochodowym, jaki powstał w Polsce. Budowę kamienicy powierzono najsłynniejszemu przedstawicielowi akademickiego klasycyzmu w Warszawie – Marianowi Lalewiczowi. Na dziedziniec budynku prowadzą dwa wejścia, główne od Al. Ujazdowskich, drugie od ul. Mokotowskiej. 

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja w samym sercu Warszawy, w jednej z najpiękniejszych jej części, tuż przy samym Pl. Trzech Krzyży. W okolicy zlokalizowane są liczne placówki dyplomatyczne oraz Park Łazienki Królewskie. Tuż obok klimatyczne kawiarnie i restauracje, butiki znanych projektantów. Ścisłe centrum Warszawy z świetną komunikacją i bezpośrednim dostępem do wszystkich środków komunikacji miejskiej. W najbliższym otoczeniu znajdziemy mnóstwo restauracji, kawiarni, barów, sklepów, wszystko w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Bardzo dobry punkt komunikacyjny z innymi dzielnicami Warszawy.

Lokalizacja

Podobne oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.