Warszawa, Wola, ul. Krochmalna

Luksusowe 2 Pokoje Na Browarach Warszawskich

36 m²

2 pok.

1 łazien.

2020

5/6

Podwójna kaucja + pierwsze 3 mce płatne z góry.

Browary Warszawskie to nowy i bardzo modny fragment Warszawy, gdzie obok odrestaurowanych zabudowań browarnych, powstały nowoczesne przestrzenie do pracy, mieszkania oraz spotkań. Z unikalnym industrialnym klimatem, stały się najmodniejszym miejscem w okolicy, gdzie można w atrakcyjnym otoczeniu dobrze zjeść i zrelaksować się z przyjaciółmi. 

APARTAMENT:

Ekskluzywny i klimatyzowany apartament składa się z:
– całkowicie urządzonego i w pełni wyposażonego salonu wraz z aneksem kuchennym, 
– umeblowanej sypialni wyposażonej w szafę w zabudowie,
– przestronnej łazienki z prysznicem
– przedpokoju z szafami w zabudowie

Apartament jest zaprojektowany przez architekta i został wykończony w bardzo wysokim standardzie zgodnie z najnowszymi trendami. Przestrzeń została zaaranżowana w przemyślany sposób, jest dużo miejsca na przechowywanie i wypoczynek – mieszkanie wydaje się większe niż wskazuje na to jego powierzchnia.

Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w TV i AGD oraz niezbędne akcesoria do mieszkania.

Czynsz najmu 5900 + 600 media + 150 zaliczona na prąd.

Wlaściciel oczekuje podwójnej kaucji + pierwsze 3 mce płatne z góry.

BUDYNEK:

W ofercie Browarów Warszawskich wszystkie lokale mieszkalne łączy jedna cecha – komfort życia w wyjątkowym otoczeniu. Inwestycja Echo Investments tworzy harmonijnie współgrającą przestrzeń łączącą historyczną architekturę z nowoczesną, obszary prywatne z publicznymi oraz zieleń z zabudową miejską. Na parterze budynku są liczne usługi – sklepy spożywcze, apteka, punktu usługowe itp. Budynek, oddany do użytku w 2020 roku, jest ogrodzony i monitorowany, a pośrodku znajduje się wewnętrzne patio z zadbaną zielenią i miejscami do wypoczynku. To prestiżowe osiedle jest zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną, która zadbała o spójność z otoczeniem i wysoki standard części wspólnych.

LOKALIZACJA:

Teren Browarów stanowi zaciszną enklawę, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiego Śródmieścia. To wyjątkowy kompleks w kwartale ulic: Grzybowskiej, Wroniej, Chłodnej i Krochmalnej. Budynki mieszkalne inwestycji stanowiąc doskonałe miejsce do odpoczynku i rekreacji, w którym nie brakuje modnych nowatorskich kawiarni, restauracji oraz sklepów.

Lokalizacja

Podobne oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.