Powrót

Dom na sprzedaż Bielawa

Zapytaj o cenę

  • Metraż: 317 m²
  • Pow. działki: 640 m²
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2022
Schowek PDF Drukuj

Wyjątkowe rezydencje położone na luksusowym i kameralnym osiedlu  w Konstancinie-Jeziornie. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoki komfort życia, bezpieczeństwo, kameralne sąsiedztwo a jednocześnie łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju usług.

W ofercie sprzedaży rezydencje o powierzchni od ok 293 m2 do 327 m2, położone na działkach od 400 do 1200 m2.

Wnętrza domów są wysokie i przestronne: kondygnacja parteru ma wysokość 3,05 m, półpiętro 3,17 m, a piętro 2,96 m. W miejscu, gdzie znajdują się schody, wysokość wyniesie około 6,5 metra, co spotęguje wrażenie przestrzeni i sprawi, że dom będzie prezentować się efektownie i stylowo.
.
Na dom o powierzchni użytkowej 306,58 m2 składają się:

PARTER:
– elegancki salon z antresolą na około 6,5 metra, połączony z kuchnią ze spiżarnią i jadalnią o łącznej powierzchni 77m2. Z salonu wyjście na ogród,
– Reprezentatywny hol z garderobą,
– Toaleta gościnna,
– Gabinet

PÓŁPIĘTRO:
– Sypialnia typu master z prywatną garderobą oraz łazienką oraz wyjściem na przyjemny taras,
– Pralnia
– Łazienka

PIĘTRO:
– Cztery doskonale doświetlone sypialnie o powierzchniach od 13,21m2 do 15,48m2. Każda z nich posiada wyjście na piękny taras o powierzchni prawie 80m2.
– Łazienka

W bryłę budynku wkomponowany został duży garaż dwustanowiskowy.

BUDYNEK / OSIEDLE :
Osiedle składa się z 11 rezydencji o zróżnicowanych i funkcjonalnych układach wnętrz, zlokalizowanych na ponad hektarowej działce w kształcie prostokąta.
W inwestycji zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie do budowy i wykończenia osiedla.
Wnętrza domów są wysokie i przestronne: kondygnacja parteru ma wysokość 3,05 m, półpiętro 3,17 m, a piętro 2,96 m. Wszystkie pomieszczenia będą doskonale doświetlone dzięki dużym przeszkleniom, w większości na całej wysokości.

LOKALIZACJA:
Inwestycja  zlokalizowana jest w pobliżu ulicy Warszawskiej, tuż przy administracyjnej granicy Warszawy, co jest ogromnym atutem i pozwala na sprawną komunikację ze stolicą oraz na szybki dojazd do centrum Konstancina-Jeziorny. W odległości 200 metrów od inwestycji usytuowany jest przystanek autobusowy, a dojazd na Ursynów i do stacji metra Kabaty zajmuje około 15 minut.  Sprawną komunikację w obrębie stolicy oraz wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach zapewni Południowa Obwodnica Warszawy S2. Znajdujące się w bliskiej odległości trasy rowerowe pozwalają także na aktywny wypoczynek.