fbpx
Powrót

Lokal do wynajęcia Centrum, Warszawa

34 250 zł

250 zł/m²

  • Metraż: 137 m²
  • Piętro:
  • Przeznaczenie: Handlowo-usługowy
  • Parking:
  • Klimatyzacja:
  • Witryna:
  • Ochrona:
Schowek PDF Drukuj

Doskonale wyeksponowany lokal użytkowy o powierzchni 137 m 2 w najbardziej prestiżowej części Warszawy, w przepięknej zabytkowej kamienicy z 1947 roku. Bardzo atrakcyjnie usytuowany z przestronnymi witrynami od strony Placu Trzech Krzyży i Nowego Światu.
Dawniej znana i lubiana warszawska kawiarnia Lajkonik, której bywalcami byli artyści malarze i rzeźbiarze z mieszczącej się po sąsiedzku redakcji satyrycznego pisma ,,Szpilki. Klimat tamtych czasów do dziś odczuwamy, dzięki rysunkom i malowidłom, które artyści zostawili na ścianach kawiarni, a dziś są prawdziwym skarbem.

Lokal składa się z:

– doskonale doświetlonej części sprzedażowo – usługowej z dużymi oknami od strony Placu Trzech Krzyży i Nowego Światu,
– Zaplecza na które składają się trzy oddzielne pomieszczenia,
– Łazienek dla gości ( w tym łazienki dla niepełnosprawnych),
– Do lokalu można wejść z 3 stron: Od Placu Trzech Krzyży, od Nowego Światu i z tyłu od strony patio.

Lokalizacja:

Zdecydowanie najlepszy i najbardziej poważany adres na mapie Warszawy. Przepiękne stare kamienice, przykłady okazałej architektury z różnych epok rozwoju miasta, urokliwe kawiarenki, najmodniejsze sklepy i restauracje w stolicy.
Położenie na Trakcie Królewskim przyciąga nie tylko miejscowych sympatyków tutejszego klimatu, ale także zwiedzających i turystów przez cały rok.
Lokal usytuowany jest na parterze u zbiegu dwóch najbardziej rozpoznawalnych ulic Warszawy.

Informacje dodatkowe:

– W lokalu jest klimatyzacja i wentylacja grawitacyjna,
– Minimalny okres najmu to 1 rok,
– Dodatkowo płatne media.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem