fbpx
Powrót

Lokal do wynajęcia Centrum, Warszawa

40 000 zł

200 zł/m²

  • Metraż: 200 m²
  • Piętro:
  • Przeznaczenie: Handlowo-usługowy
  • Parking:
  • Klimatyzacja:
  • Witryna:
  • Ochrona:
Schowek PDF Drukuj

Doskonale zlokalizowany, dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni 200 m 2 w najbardziej prestiżowej części Warszawy, w przepięknej zabytkowej kamienicy z 1947 roku. Bardzo atrakcyjnie usytuowany z dużymi witrynami od strony Nowego Światu.

Lokal składa się z:

– Doskonale doświetlonej części sprzedażowo – usługowej z dużymi oknami od strony Patio i Nowego Światu,
– Widnego zaplecza z łazienką,
– Pierwszego piętra z otwartą przestrzenią i zapleczem,
– Do lokalu można wejść z 2 stron: od Nowego Światu i z bramy wewnętrznej

Lokalizacja:

Zdecydowanie najlepszy i najbardziej poważany adres na mapie Warszawy. Przepiękne stare kamienice, przykłady okazałej architektury z różnych epok rozwoju miasta, urokliwe kawiarenki, najmodniejsze sklepy i restauracje w stolicy.
Położenie na Trakcie Królewskim przyciąga nie tylko miejscowych sympatyków tutejszego klimatu, ale także zwiedzających i turystów przez cały rok.
Wejście do Lokalu jest od strony Nowego Światu.

Informacje dodatkowe:

– W lokalu jest klimatyzacja,
– Minimalny okres najmu to 1 rok,
– Dodatkowo płatne media.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem