fbpx
Powrót

Działka na sprzedaż Chylice

5 600 000 zł

442 zł/m²

  • Typ działki: Budowlana
  • Prąd: Tak
  • Gaz: Tak
  • Woda: Tak
  • Kanalizacja: Tak
  • Szambo: Brak
  • Warunki zab.: zoningPlan
Schowek PDF Drukuj

Doskonale zlokalizowany teren inwestycyjny tylko 10 min od konstancińskich tężni. Położony w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu pięknej przyrody. Łączna powierzchnia gruntu to 9500m2 co stanowi doskonałą propozycję dla dewelopera. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego według którego przeznaczenie gruntu to budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem usług. Grunt posiada kilka koncepcji wybudowania mini osiedla zamkniętego oraz ma wydane pozwolenie na budowę oraz gotowymi projektami architektonicznymi.

Ustalenia planu miejscowego:
– Oznaczenie gruntu w MPZP – 29MN,
– Możliwość prowadzenia usług nieuciążliwych,
– Maksymalna wysokość zabudowy 11 m,
– Minimalny kąt nachylenia połaci dachu 30 procent,
– Dwa miejsca postojowe / 1 dom.

LOKALIZACJA:

Działka znajduje się w Konstancin Jeziorna- Chylice, na pograniczu ze najlepszą strefą uzdrowiskową Konstancina. Dodatkowym walorem lokalizacji jest przepływająca obok rzeczka z dziko ukształtowanymi brzegami i jeziorną roślinnością. Zabudowa działki stwarza niepowtarzalne możliwości wykorzystania jej naturalnych warunków ekologicznych oraz wizualnych nowoprojektowanych projektowanych budynków.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem