Chotynia, Sobolew

Zabytkowy Dwór w Pobliżu Warszawy

600 m²

10000 m²

36 pok.

1808

ZABYTKOWY DWÓR W POBLIŻU WARSZAWY

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży zabytkowego dworu z 1808 r. , usytuowanego w miejscowości Chotynia, w woj. mazowieckim. To niezwykła nieruchomość, która zachwyca swoim unikatowym charakterem i odrestaurowanym pięknem, znajduje się w zielonej okolicy 70 km od Warszawy.

DWÓR

Dwór Chotynia, położony miejscowości Chotynia to odrestaurowany budynek z 1808 r. w stylu klasycystycznym. W latach 1999-2003 został przeprowadzony kompleksowy remont i adaptacja na potrzeby pensjonatu i restauracji.
W wejściu do dworu znajduje się czterokolumnowy portyk toskański, zwieńczony trójkątną ścianą szczytową. Dach pokryty jest strzechą trzcinową, w połaciach zaś znajdują się półokrągłe okna typu wole oczy.
W dworze znajduje się XIX w. piwniczka z winem, a tematyka wina i elementy kultury wina odgrywają znaczącą rolę i widoczne są zarówno na dekoracjach czy gablotach ze starymi korkociągami, tworząc wyjątkowy klimat miejsca.

NIERUCHOMOŚĆ
Na terenie obiektu Chotynia znajduję się 36 stylowo urządzonych w zabytkowe meble pokoi i apartamentów z łazienkami, w dwóch budynkach: w dworze 8 pokoi, w drugim budynku wybudowanym w 2007 r. kolejne 28, które oferują 90 miejsc noclegowych. Każdy pokój i apartament nosi nazwę pochodzącą od szczepu wina.

Oprócz dworu na terenie posesji znajduję się też drugi budynek, w obu dostępne są cztery sale konferencyjne i restauracja. Na terenie nieruchomości ulokowany jest urokliwy staw. Zespół Chotynia to idealne miejsce na organizacji ślubów i wesel, przyjęć okolicznościowych, konferencji, szkoleń a także imprez integracyjnych.
 
LOKALIZACJA
 
Chotynia to miejscowość położona na Mazowszu, o której wzmianki pochodzą już z początku XVI w.

Dojazd:
-70 km od Warszawy
-12 km od Garwolina

Dodatkowe informacje

Dwór Chotynia  to wyjątkowa oferta dla osób poszukujących niepowtarzalnej nieruchomości w bliskiej odległości od Warszawy, z dala od miejskiego zgiełku.
Istnieje możliwość kontynuacji działalności hotelowej i eventowej, jednak przeznaczenie nieruchomości zależy od przyszłego właściciela.

Lokalizacja

Podobne oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.