Warszawa, Wilanów

Luksusowy dom na Zawadach z działką 700m2

200.98 m²

696 m²

6 pok.

2019

Nowoczesny dom w eleganckim i ponadczasowym stylu, otoczony zielenią i ciszą, idealny dla rodzin szukających wygody i spokoju.
 
ZALETY:
Duży zadbany ogród. 5 sypialni. Garaż na dwa duże samochody. Cicha i spokojna okolica. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Do natychmiastowego zamieszkania.
 
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Parter:
Salon z wyjściem na dwa tarasy i ogród
Kuchnia otwarta na salon z bezpośrednim wyjściem na taras
Łazienka dla gości
Przestronny garaż na dwa duże samochody.
Piętro:
Sypialnia master bedroom z własna łazienką i garderobą
Dwie sypialnia 
Sypialnia dla gości/pokój fitness
Łazienka
Poddasze:
Sypialnia/gabinet
Pomieszczenie gospodarcze/pralnia
 
STANDARD:
Wnętrze domu przemyślane w każdym szczególe. Klasyczny układ funkcjonalny pomieszczeń.  Parter zaprojektowany na planie otwartym, gdzie salon z holem wejściowym i kuchnią przenikają się płynnie poprzez duże okna z dwoma tarasami i ogrodem. Tak zaprojektowana na parterze część dzienna umożliwia doskonały wypoczynek oraz udane spotkania towarzyskie. Na uwagę zasługuje dopracowany projekt kuchni, z umiejętnie zaprojektowanymi, nie rzucającymi się w oczy meblami z czarnym matowym granitem współgrającym z linearnym wzorem frontów kuchennych z jasnego drewna. Gospodarza domu ucieszy bardzo przestronny garaż dla dwóch dużych samochodów oraz kilku szafek dla niezbędnych akcesoriów. Na zewnątrz przed domem oraz na ulicy miejsce dla kilku samochodów dla gości.
Spokój odnajdziemy w części sypialnej na piętrze. Sypialnia rodziców posiada własną łazienkę i garderobę z drzwiami ukrytymi w zabudowie stolarskiej. Dzieci i goście posiadają oddzielną łazienkę dostępem z korytarza. Pokój gościnny może być wykorzystany jako miejsce do ćwiczeń fitness.
Poddasze składa się z dwóch pomieszczeń. Gabinetu, który może służyć jako sypialnia gościnna.  Pomieszczenia gospodarczego, w którym oprócz prania, suszenia i prasowania znajdzie się miejsce na składowanie rzeczy.
 
OPIS BUDYNKU:
Dom praktycznie nowy, oddany do użytku 4 lata temu, w doskonałym stanie technicznym. Klimatyzacja w salonie i sypialni rodziców. Części podłóg posiada ogrzewanie podłogowe.  Wysokiej jakości sprzęt AGD, armatura i ceramika łazienkowa.  Wszystkie media miejskie.  Ogród zadbany, podlewany i oświetlany automatyczne. Oddzielny domek na sprzęt i narzędzia ogrodnicze.

LOKALIZACJA:
Północna część Wilanowa znana jest ze swojego cichego, sielskiego charakteru pomimo bliskiego położenia od Centrum Warszawy.  W pobliżu doskonałe zielone tereny do spacerów i wypadów rowerowych. Niedaleko Pałac i Park Królewski w Wilanowie, Las Kabacki, dzikie plaże nad Wisłą. Doskonała infrastruktura sklepowa i usługowa oraz szkoły, placówki medyczne, restauracje. Południowa obwodnica Warszawy umożliwia szybki wyjazd z miasta.

Świadectwo charakterystyki energetycznej – zapotrzebowanie na energię:

EU – użytkową (kWh/m2*rok): 68.18; EK – końcową (kWh/m2*rok): 102.17; EP – nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 87.54; EC02 – Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.02; UOZE – Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 33.90;

Plan
mieszkania

200.98 m²

696 m²

6 pok.

2019

Lokalizacja

Podobne oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.