Warszawa, Wilanów

Rezydencja Wilanów / dom wolnostojący

293 m²

3000 m²

7 pok.

2024

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie, stylowo a jednocześnie z użyciem najwyższej jakości materiałów. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoki komfort życia, bezpieczeństwo, kameralne sąsiedztwo a jednocześnie łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju usług.

Projekt tego domu nawiązuje do przedwojennej tradycji oraz okolicznych świdermajerów. To połączenie fascynacji Włochami oraz przedwojenną Polską i jej najlepszą zabudową willową.

Na dom o łącznej powierzchni 293 m2 składają się:

PARTER:
– elegancki salon (42,22 m²) z wyjściem do ogrodu;
– przepiękna oranżeria z ogromnymi oknami (6m), które zapewniają mnóstwo naturalnego światła;
– oddzielna kuchnia (37,36 m²) połączona z jadalnią,
– reprezentatywny hol (17,53 m²) z krętymi schodami;
– toaleta gościnna;
– pomieszczenie gospodarcze;
– gabinet (ponad 8,97 m²) znajdujący się blisko głównego wejścia, co daje możliwość przyjmowania gości, kontrahentów bez konieczności przechodzenia przez prywatną część domu
– garaż (dwa stanowiska, ponad 55,44 m²)

I PIETRO:
– sypialnia typu master (18,10 m²) z prywatną garderobą (7,88 m²) i  łazienką (ponad 7,51 m²);
– dodatkowa sypialnia (17,69 m²);
  2 sypialnie, każda ze swoją łazienką;
– hol komunikacyjny (9,65 m²)

BUDYNEK:

Budynek został wykonany przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii. Naturalny kamień, okna drewniane ze szprosami wiedeńskimi oraz kamienne elementy z trawertynu. Bardzo duże okna i przeszklenia sufitu wykonane zostaną w taki sposób, aby do środka domów wpadało jak najwięcej światła dziennego. 
Budynek wykonany na podstawie  sprecyzowanej listy standardu wykończenia developerskiego plus – w cenie domu (do wglądu na życzenie klienta).
Willa wyposażona będzie m.in  w  instalację:wodociągowa, kanalizacyjną i  elektryczną, ogrzewanie podłogowe (wodne), okablowanie pod instalację alarmową z wyprowadzeniem do kamer i czujek wewnętrznych, zewnętrznych, instalację odgromnikowa, pompę ciepła z zasobnikiem 325 l na wodę oraz okablowanie do instalacji fotowoltaicznej, przyłącze światłowodowe, przyłącze pod klimatyzację, i rekuperator powietrza.

LOKALIZACJA : 
Dom położony zielonej okolicy z łatwym dojazdem do centrum. W sąsiedztwie głównie domy jednorodzinne. Wilanów/Powsin to doskonałe miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a pobliski Park Kultury i Ogród Botaniczny w Powsinie to idealne miejsca na wycieczki rowerowe oraz spacery z rodziną.
W bliskim sąsiedztwie przedszkola oraz szkoły państwowe i prywatne (np. amerykańska, brytyjska, francuska, niemiecka), sklepy oraz punkty usługowe

Podana cena jest ceną netto. Należy doliczyć 8% VAT.

Lokalizacja

Podobne oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.