Warszawa, Praga-Południe

Dom na biuro / Saska Kępa

350 m²

Mam przyjemność przedstawić dom na wynajem z przeznaczeniem na biuro na zielonej Saskiej Kępie. Dom jest gotowy do wprowadzenia, jest ogrodzony dom i posiada wewnętrzny parking na 4-6 samochodów. Lokal jest doskonale skomunikowany z każdą częścią Warszawy.
 
LOKAL
Lokal znajduje się na parterze i pierwszym piętrze domu (w budynku nie ma windy).
Na parterze znajdują się 4 niezależne pokoje, hol i łazienka. Jedno z pomieszczeń może być zaadaptowane na kuchnię. Na pierwszym piętrze kolejne 4 pokoje, hol i łazienka. Dodatkowo do dyspozycji najemcy jest piwnica z kolejnymi 4 pomieszczeniami.
W dobudowanej części domu znajduje się też niezależne mieszkanie 50 mkw, składające się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki.
Pod mieszkaniem znajduje się dodatkowa przestrzeń z WC (osobne wejście), mogąca służyć również jako garaż z przyległym pomieszczeniem (brama wjazdowa od ulicy).
 
STANDARD
Budynek z 1968 r., wraz z dobudowaną częścią w latach 90-tych.
Lokal obecnie nie jest umeblowany.
Na schodach do piwnicy oraz w łazience zachowały się oryginalne czarno-białe posadzki z płytek ceramicznych.
Teren domu jest ogrodzony. Możliwość parkowania na wewnętrznym dziedzińcu (4-6 samochodów).
 
LOKALIZACJA
Zielona i spokojna część Saskiej Kępy. Doskonała komunikacja z pozostałą częścią miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.
 
DODATKOWE INFORMACJE
Najem na minimum 12 miesięcy. Właściciel wystawia faktury VAT. Najem na działalność gospodarczą – mile widziane: gabinety psychologiczne, kancelarie notarialne, branże IT/ marketing.
Media dodatkowo płatne. Lokal dostępny od zaraz.

 

Lokalizacja

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.