fbpx
Powrót

Lokal na sprzedaż Piaseczno

2 199 000 zł

6 219 zł/m²

  • Metraż: 354 m²
  • Piętro: 1
  • Przeznaczenie: Biurowy
  • Parking:
  • Klimatyzacja:
  • Witryna:
  • Ochrona:
Schowek PDF Drukuj

Lokal biurowy zlokalizowany w Piasecznie , dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta jak i z obwodnicą. Własna winda, 3 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. 

LOKAL

Na powierzchnię całkowitą 353,6 m2  lokalu składają się m.in:
– 3 duże powierzchnie biurowej typu open-space 
– sala konferencyjna
-pomieszczenie techniczne
-gabinet
-kuchnia
-2 toalety 
-korytarz

Obecnie lokal ma przeznaczenie biurowe i mieści 40  stanowisk pracy.
W lokalu znajdują się duże okna, do lokalu prowadzi osobne wejście z klatkę schodową i windą należącymi wyłącznie do lokalu, lokal jest dostosowany
do osób z niepełnosprawnościami.
Do lokalu przynależą 3 pomieszczenia zlokalizowane na poziomie -1 z bezpośrednią komunikacją z lokalem za pomocą windy lub schodów, mogace służyć jako archiwa lub powierzchnie magazynowe,  a także 3 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo w wysokości 25.000 PLN za jedno miejsce parkingowe).

BUDYNEK

Lokal zlokalizowany jest w wielofunkcyjnym budynku składający się z części mieszkaniowej oraz biurowo-usługowej. Część biuro-usługowa wyodrębniona jest architektoniczne i ma bezpośredni dostęp do ulicy. 

LOKALIZACJA

W okolicy lokalu znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, jednostki edukacyjne i osiedla mieszkaniowe. W pobliżu lokau znajduje się przystanek autobusowy, a w odległosci 1.4 km (15 minut pieszo) stacja kolejowa. Dojazd do centrum warszawy samochodem trwa ok. 30 minut.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem