fbpx
Powrót

Lokal do wynajęcia Praga-Północ, Warszawa

15 355 zł

75 zł/m²

  • Metraż: 205 m²
  • Piętro: 0 / 5
  • Rok budowy: 1913
  • Przeznaczenie: Handlowo-usługowy
  • Parking:
  • Klimatyzacja:
  • Witryna:
  • Ochrona:
Schowek PDF Drukuj

Przestronny 2-poziomowy lokal usługowy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowany w zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, położonej w sercu Starej Pragiu u zbiegu ulic: Jagiellońskiej i Al. Solidarności. Niewątpliwym atutem lokalu są oryginalne, ceglane ściany, drewniane, ozdobne okna oraz niestandardowa wysokość: 4,28 m (parter) , 3,17m (poziom -1).
Ze względu na lokalizację i charakter budynku, lokal doskonale nadaje się np. na klimatyczną restaurację, luksusowy showroom czy prestiżowe biuro.

Lokal:
2-poziomowy lokal o łącznej powierzchni 204,73 m2 składa się z :
– powierzchni zlokalizowanej na parterze budynku o powierzchni 123,29 m2
– pomieszczeń zlokalizowanych na poziomie -1 o łącznej powierzchni 81,44 m2

Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio od ul. Jagiellońskiej. Lokal posiada także wyjście na wewnętrzny, elegancki dziedziniec kamienicy. Lokal jest w stanie deweloperskim, z doprowadzonymi wszystkimi instalacjami (także gazową).  Posiada duże, drewniane okna oraz elementy historyczne np. oryginalna, ceglana ściana.
Lokal jest odpowiedni na działaność handlową, biurową, usługową, a także gastronomiczną z możliwością organizacji zewnętrznego ogródka przy ul. Jagiellońskiej. 
Najemca oprócz czynszu najmu, ponosić będzie koszty eksploatacyjne w wysokości 12 PLN/m2 miesięcznie oraz koszty indywidualne. Podane ceny są cennami netto, do których doliczony zostanie podatek VAT.

Budynek i lokalizacja

Lokal znajduje się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy wybudowanej w latach 1913-1914.  Wszystkie lokale mieszkalne znalazły już swoich nowych nabywców. Ta prestiżowa kamienica położona jest w sercu starej Pragi, u zbiegu ul. Jagiellońskiej oraz Al. Solidarności.  W odległości kilkuminutowego spaceru znajduje się warszawskie ZOO, Park Praski, Kino Praha, Galeria Wileńska oraz nadwiślańskie plaże. To modna,  lubiana okolica, z niepowtarzalnym klimatem przdedwojennej Warszawy, będąca coraz rekreacyjną, ale także mieszkaniową destynacją dla nowych pokoleń Warszawiaków. W pobliżu lokalu przebiegają liczne linie tramwajowe i autobusowe, jak również druga linia metra, a także linia kolejowa (Dworzec Warszzawa Wileńska), co zapewnia doskonałą komunikację  z każdą dzielnicą Warszawy, a także miejscowościami podwarszawskimi.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem