Powrót

Mieszkanie na sprzedaż ul. Piechoty Łanowej, Warszawa

4 950 000 zł

22 500 zł/m²

  • Metraż: 220 m²
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: 0 / 3
  • Rok budowy: 2022
  • Zabudowa: Apartamentowiec
  • Winda: Tak
  • Balkon: Brak
  • Taras: Brak
  • Ogród: Tak
Schowek PDF Drukuj

Gotowy Apartament w stanie deweloperskim w prestiżowej części Wilanowa.

Świeżo wybudowany, apartament z ogrodem, w stanie deweloperskim, położony w Luksusowej Willi Miejskiej na Starym Wilanowie.

Przestronny Apartament, o wysokości 3 m, wyposażony jest w :

– system hydraulicznego ogrzewania podłogowego w pomieszczeniach: hol, kuchnia, łazienki, pralnia
– w części dziennej przestronne panoramiczne drewniane energooszczędne 3-szybowe okna przesuwne w systemie HS o wysokości 2,70m i szerokości do 4,00m, dzielone na połowę.
– własną kablową sieć komputerową oraz system videodomofonowy, alarmowy i TVSAT.
– w części dziennej oraz w poszczególnych pokojach, będzie wyposażony w niezależną kompletną instalację klimatyzacyjną firmy PANASONIC, sterowana automatycznie pilotami zdalnego sterowania oraz z poziomu smartfona
– w części dziennej oraz w poszczególnych pokojach, będzie wyposażony w najwyższej jakości grzejniki kanałowe (zainstalowane w podłodze) firmy JAGA, sterowane elektronicznie sterownikami naściennymi oraz z poziomu smartfona.
– w niezależną instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną, elektryczną i niskoprądową. Posiada oddzielną kompletnie wyposażoną kotłownię gazową wraz ze zbiornikiem ciepłej wody użytkowej, w technologii VIESSMANN, z pełną pogodową automatyką sterowania. Dla apartamentu przewidziano system kolektorów słonecznych VIESSMANN do wspomagania podgrzewania ciepłej wody użytkowej, z pełną pogodową automatyka sterowania

W garażu jest zainstalowana zdalnie sterowana obrotnica dla poprawienia komfortu parkowania oraz stacja ładowania dla samochodów elektrycznych.
 
W budynku jest zainstalowana nowoczesna winda towarowo-osobowa dla 6 osób, firmy KONE: 4 przystanki – od podpiwniczenia do apartamentu na II piętrze.

LOKALIZACJA:

Ten wyjątkowy Apartament położony jest w prestiżowej części Wilanowa, w bliskim sąsiedztwie Ambasad i Pałacu w Wilanowie. Nieopodal znajduje się Centrum Kultury Wilanów z biblioteką, centrum Royal Wilanów, liczne restauracje, kawiarnie, basen, państwowe i renomowane prywatne szkoły i przedszkola. 

W niedalekiej odległości mieści się Pole Golfowe przy ul. Vogla, Park Kultury w Powsinie oraz Las Kabacki, które są idealnym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W okolicy znajduję się jedynie willowa zabudowa jednorodzinna.

Bliska odległość przystanków autobusowych zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta.