Powrót

Dom na sprzedaż Mokotów, Warszawa

2 950 000 zł

16 389 zł/m²

  • Metraż: 180 m²
  • Pow. działki: 379 m²
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1958
  • Zabudowa: Szeregowiec
Schowek PDF Drukuj

Wyjątkowy skrajny segment na Sadybie– na jednej z najbardziej urokliwych uliczek oficerskiej Sadyby, przylegającej do historycznej fosy Fortu IX!

Położone na terenach dawnego carskiego fortu, osiedle było realizacją modnej i chętnie podejmowanej idei „miasta ogrodu”
Chociaż idea ta, realizowana w specyficznych warunkach odradzającej się Rzeczypospolitej, była jedynie dalekim echem stworzonej przez Ebenezera Howarda wizji zielonych kolonii mieszkaniowych, dzisiejsza Sadyba jest jednym z najbardziej urokliwych osiedli, powstałych w okresie dwudziestolecia na południowych krańcach stolicy.

Sąsiedztwo  domów, w których mieszkali gen.Tadeusz Piskor, gen.Tadeusz Kasprzycki, czy Józef Beck- nadaje okolicy niepowtarzalny historyczny akcent. 

NIERUCHOMOŚĆ

Ta nieruchomość wyróżnia się przede wszystkim dużym ogrodem, który daje duże możliwości adaptacyjne.
Powierzchnia domu wynosi 180 m2.

Na parterze domu znajdują się:
-Duży salon z wyjściem na przyjemny taras, idealny do relaksu na świeżym powietrzu, oraz ogrodem z dużym potencjałem.
-Obszerna kuchnia.
-Oddzielna toaleta.
-Na dwóch pozostałych piętrach znajdują się cztery przestronne pokoje, zapewniające dużo miejsca dla rodziny lub gości.
-Dodatkowo, na tych piętrach znajduje się także łazienka, 
-Na poddaszu jest dodatkowy pokój, który może być wykorzystany jako gabinet, sypialnia dla gości lub pokój hobby, dostosowany do potrzeb mieszkańców.

BUDYNEK

Mimo potrzeby przeprowadzenia renowacji wyjątkowe usytuowanie tego domu stwarza niepowtarzalną okazję do stworzenia niezwykłego miejsca do życia. 
Z czterema kondygnacjami i historią sięgającą 1958 roku, ta posiadłość kryje w sobie ogromny potencjał.
Dzięki doskonałej lokalizacji, dużej powierzchni działki oraz możliwości rozbudowy, ta nieruchomość jest idealną propozycją zarówno dla rodzin szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów widzących potencjał inwestycyjny tej atrakcyjnej nieruchomości.

LOKALIZACJA 

Aktualnie ta lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna, ponieważ posiada doskonałe połączenie z centrum miasta i innymi dzielnicami, a także znajduje się blisko szkół międzynarodowych. Jednocześnie położenie domu gwarantuje spokój i ciszę z dala od miejskiego zgiełku. Bezpośrednio przy domu znajduje się park Szczubełka.