fbpx
Powrót

Działka na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

9 400 000 zł

114 zł/m²

  • Typ działki: Budowlana
  • Prąd: Brak
  • Gaz: Brak
  • Woda: Brak
  • Kanalizacja: Brak
  • Szambo: Brak
  • Warunki zab.: issuedBuildingConditions
Schowek PDF Drukuj

Doskonale zlokalizowany teren inwestycyjny stanowi zwarty kompleks działek położony w niedalekiej odległości od Konstancina Jeziorna. W skład kompleksu wchodzi 8 działek. Łączna powierzchnia gruntu to 6,9913 HA co stanowi doskonałą propozycję dla inwestora.
Położony w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu pięknej przyrody oraz lasu. Przepiękny zielony teren,  w pobliżu stadnina koni, oaza ciszy i spokoju.
Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego według którego przeznaczenie gruntu to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ekstensywnej, teren zabudowy mieszkaniowej ekstensywnej oraz usług sportu i rekreacji.

Jedna z działek zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o pow. całkowitej 190,4 m2 oraz budynkami gospodarczymi.
Wszystkie działki mają założone księgi wieczyste.
Od ulicy przylegającej do przedmiotowych działek przebiega instalacja elektryczna, wodociągowa i telefoniczna.

LOKALIZACJA

Teren inwestycyjny na granicy miejscowości Dobiesz i Wojciechowic, położony pomiędzy  Konstancinem Jeziorną a Góra Kalwarią. Na północy sąsiaduje z terenem Chojnowskiego Parku Krajobrazowego Nieruchomość położona jest w odległości 30 km od Centrum Warszawy, 11 km od Konstancina Jeziornej.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem