fbpx

Invest & Rest

zainwestuj z nami w nieruchomości

Invest&Rest to pakiet usług umożliwiających kompleksową obsługę inwestycji w mieszkania, od poszukiwania aż po zarządzanie najmem. Specjalizujemy się w inwestycjach w apartamenty w segmencie wyższym i premium.  Dzięki Invest&Rest inwestowanie w nieruchomości to nie tylko zysk ale również przyjemność. Podejmujesz kluczowe decyzje związane z inwestycją, znasz przewidywaną rentowność, dzięki usłudze zarządzanie najmem przejmujemy na siebie sprawy związane z bieżącą obsługą wynajmu. Resztą zajmujemy się my. Jesteśmy dla Ciebie doradcą i wykonawcą. Wspólnie opracujemy strategię, stworzymy budżet, dzięki któremu poznasz przewidywane wyniki i rentowność. Pomożemy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową. W dalszej kolejności Vilea przeprowadzi sam proces inwestycji, od znalezienia lokalizacji, przez nadzór remontowy i home staging aż po sam wynajem lub sprzedaż.

Vilea Property Boutique – agencja nieruchomości premium

Jeżeli posiadasz nieruchomości mieszkaniowe, które nie przynoszą dochodu
lub dopiero planujesz inwestycję – zgłoś się do Vilea Property Boutique. Jako agencja nieruchomości premium doskonale znamy rynek nieruchomości luksusowych. Sprzedamy lub wynajmiemy nieruchomość inwestycyjną szybciej i korzystniej.

Przygotowanie nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży

Proponujemy:

przygotowanie projektu aranżacji wnętrza (projekt koncepcji funkcjonalnej 2D, wizualizacje 3D, projekty budowlane), przygotowanie kosztorysu oraz specyfikacji technicznej i materiałowej

zastępstwo inwestorskie wraz z nadzorem nad remontem

wyposażanie wnętrz, balkonów, ogrodów. Projekt i wykonanie zabudów drewnianych i szklanych, zakupy mebli i dekoracji oraz elementów wyposażenia wraz z dostawą i montażem

home staging - usługa stylizacji nieruchomości obejmująca sam lokal jak również jego otoczenie np. ogród lub taras w taki sposób, by atrakcyjnie prezentowała się zarówno podczas wizyt klientów oraz w materiałach reklamowych.

Dlaczego my?

Vilea Property Boutique wspópracuje wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami. Prace naszych architektów i  współpracujących wykonawców niejednokrotnie pokazywane były w magazynach poświęconych tematyce inwestycji w nieruchomości oraz wnętrz i designu.

Do każdej inwestycji przydzielamy managera projektu. Naszym priorytetem jest kontrola ekonomiki przedsięwzięcia na każdym etapie prac.

Analiza i finansowanie inwestycji

Proponujemy:

przygotowanie strategii inwestycyjnej dostosowanej do Twoich potrzeb

budowa planu finansowego pod kątem każdej inwestycji

analiza ryzyk inwestycyjnych

znalezienie źródeł finansowania

Dlaczego my?

Vilea Property Boutique współpracuje z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w zakresie planowania finansowego na rynku nieruchomości. Każdy inwestor jest inny, ma inne potrzeby i możliwości. Jesteśmy elastyczni, możemy dostosować plan finansowy dokładnie do Twoich potrzeb i preferencji.

Nasi doradcy stale współpracują z największymi instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy zaoferować finansowanie na korzystnych warunkach.

Poszukiwanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

Proponujemy:

mapowanie rynku (poszukiwanie lokalizacji z uwzględnieniem szczegółowo dobranych kryteriów, stopniowo wykluczając obszary niespełniające założonych parametrów)

ocena atrakcyjności lokalizacji (porównaniu kilku wybranych lokalizacji z wykorzystaniem obiektywnych kryteriów)

doradztwo w zakresie wyboru najlepszej oferty. Dostosowanie planu finansowego do konkretnej lokalizacji

negocjacje, przeprowadzenie transakcji oraz załatwianie w Twoim imieniu niezbędnych formalności związanych z zakupem

Dlaczego my?

W Vilea Property Boutique wykorzystujemy doświadczenie aktywnego inwestora zdobyte raz jako nabywca, innym razem jako sprzedający nieruchomość. Dzięki temu lepiej potrafimy ocenić potencjał jaki posiada każda lokalizacja. Jesteśmy agencją nieruchomości premium, specjalizującą się w obsłudze luksusowych nieruchomości w Warszawie. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, wykorzystamy je by zapewnić maksymalne możliwe do uzyskania korzyści.

Posługujemy się unikatowymi, sprawdzonymi narzędziami ułatwiającymi podejmowanie decyzji.

Zapraszamy do współpracy.

 

Sprzedaż i wynajem

proponujemy:

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu

Przygotowanie planu marketingowego

Reklama w nieruchomości w dostępnych kanałach online i offline

Przeprowadzenie transakcji z dbałością o bezpieczeństwo i interes Klienta

Vilea Property Boutique to agencja nieruchomości z szeroką bazą klientów i rozbudowanymi relacjami z inwestorami i firmami z branży nieruchomości. To znacznie zwiększa szanse znalezienia potencjalnego klienta.

Dlaczego my?

Podejmując się sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości działamy wielokanałowo. Nie ograniczamy się jedynie do umieszczenia oferty w internecie i biernym oczekiwaniu na klienta. Sprzedaż nieruchomości wymaga wiary w sukces, dużej energii i pasji oraz ciągłej aktywności.

Nie musisz też za każdym razem specjalnie dojeżdżać na spotkania z zainteresowanymi. Dzięki temu, że jesteśmy dostępni o każdej porze dnia, przez pełny tydzień nie stracisz żadnej szansy na sprzedaż.

 

Zarządzanie najmem

Proponujemy:

poszukiwanie najemcy

weryfikacją najemcy

przygotowanie umowy i przekazanie mieszkania

organizacja bieżących napraw w lokalu

załatwianie bieżących spraw zawiązanych z nieruchomością

zakup dodatkowego wyposażenia według uzgodnień z najemcą

windykacją należności

remonty i naprawy po okresie najmu

Dlaczego my?

Wielu inwestorów obawia się inwestycji w nieruchomości na wynajem ze względu na trudności z odpowiednim przygotowaniem lokalu oraz potencjalne problemy z najemcą. Podpisując umowę z Vilea Property Boutique na zarządzanie najmem przerzucasz większość problemów na nas. Nie tylko znajdziemy najemcę ale też zajmiemy się jego weryfikacją i windykacją należności. To my zadbamy o odpowiednią prezencję lokalu i jego marketing. Pomożemy tak przygotować najem by zminimalizować ryzyka związane z nieuczciwymi lokatorami.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem