fbpx

Poszukiwanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

Proponujemy:

mapowanie rynku (poszukiwanie lokalizacji z uwzględnieniem szczegółowo dobranych kryteriów, stopniowo wykluczając obszary niespełniające założonych parametrów)

ocena atrakcyjności lokalizacji (porównaniu kilku wybranych lokalizacji z wykorzystaniem obiektywnych kryteriów)

doradztwo w zakresie wyboru najlepszej oferty. Dostosowanie planu finansowego do konkretnej lokalizacji

negocjacje, przeprowadzenie transakcji oraz załatwianie w Twoim imieniu niezbędnych formalności związanych z zakupem

Dlaczego my?

W Vilea Property Boutique wykorzystujemy doświadczenie aktywnego inwestora zdobyte raz jako nabywca, innym razem jako sprzedający nieruchomość. Dzięki temu lepiej potrafimy ocenić potencjał jaki posiada każda lokalizacja. Jesteśmy agencją nieruchomości premium, specjalizującą się w obsłudze luksusowych nieruchomości w Warszawie. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, wykorzystamy je by zapewnić maksymalne możliwe do uzyskania korzyści.

Posługujemy się unikatowymi, sprawdzonymi narzędziami ułatwiającymi podejmowanie decyzji.

Zapraszamy do współpracy.

 

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem