fbpx

Sprzedaż i wynajem

proponujemy:

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu

Przygotowanie planu marketingowego

Reklama w nieruchomości w dostępnych kanałach online i offline

Przeprowadzenie transakcji z dbałością o bezpieczeństwo i interes Klienta

Vilea Property Boutique to agencja nieruchomości z szeroką bazą klientów i rozbudowanymi relacjami z inwestorami i firmami z branży nieruchomości. To znacznie zwiększa szanse znalezienia potencjalnego klienta.

Dlaczego my?

Podejmując się sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości działamy wielokanałowo. Nie ograniczamy się jedynie do umieszczenia oferty w internecie i biernym oczekiwaniu na klienta. Sprzedaż nieruchomości wymaga wiary w sukces, dużej energii i pasji oraz ciągłej aktywności.

Nie musisz też za każdym razem specjalnie dojeżdżać na spotkania z zainteresowanymi. Dzięki temu, że jesteśmy dostępni o każdej porze dnia, przez pełny tydzień nie stracisz żadnej szansy na sprzedaż.

 

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem