fbpx

VileaDesign

Vilea Design

Vilea Design to biuro projektowe zatrudniające architektów wnętrz specjalizujących się w projektach mieszkalnych, inwestycyjnych i biurowych. Realizujemy również projekty we wnętrzach objętych nadzorem konserwatora zabytków.

Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach Klienci oczekują kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. Vilea Design to biuro projektowe, które ściśle współpracuje z agencją nieruchomości Vilea Property Boutique. Dzięki temu nasi architekci mogą pracować nad projektem już na etapie transakcji, możemy ocenić potencjał wnętrz i wstępnie określić koszty adaptacji.  Architekci współpracując z doradcą ds. nieruchomości mogą przygotować wnętrze do sprzedaży lub wynajmu, doskonale orientując się w potrzebach potencjalnych nabywców i najemców.

Proponujemy współpracę w kilku wariantach, od samego projektu aż po usługę „pod klucz” – kompleksowy projekt wraz z nadzorem remontowym.

Poznaj ofertę architekta wnętrz – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Eksperci kredytowi

Eksperci kredytowi

Vilea Property Boutique oferuje bez opłat pomoc ekspertów kredytowych z wieloletnim doświadczeniem. Dajemy gwarancję, że oferta przygotowana przez naszego eksperta kredytowego, będzie przynajmniej tak korzystna jak ta przygotowana bezpośrednio przez bank.

Nasi eksperci to wyłącznie osoby działające na rynku od wielu lat, posiadające szeroką wiedzę merytoryczną potwierdzoną uznaniem Klientów. Dzięki współpracy z kilkudziesięcioma bankami,  doskonale orientują się jakie oferty są w danym momencie dostępne na rynku.

Skontaktuj się nami by umówić się z ekspertem i poznać ofertę kredytu lub pożyczki, najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami

Kalkulator kredytowy Oblicz wysokość rat kredytu:

Nadzór remontowy i inwestorski

Nadzór remontowy i inwestorski

Celem usługi nadzoru remontowego jest odciążenie właściciela mieszkania lub domu (inwestora) od problemów związanych z przebiegiem prac. W ramach naszej usługi przejmujemy na siebie sprawy związane z organizacją remontu, dbamy o jego właściwy przebieg i zgodność z harmonogramem. Posiadamy własnych projektantów i ekipy remontowe.

W ramach zastępstwa inwestorskiego przejmujemy na siebie rolę samego inwestora. Zajmujemy się zaplanowaniem i skosztorysowaniem prac remontowych i dostaw, projektowaniem wnętrz lub współpracą z architektem inwestora, przeprowadzeniem przetargów na usługi, negocjujemy też umowy w imieniu inwestora. Ponadto dbamy o minimalizację kosztów, reprezentujemy inwestora wobec wspólnot mieszkaniowych, rozwiązujemy spory, zajmujemy się pozyskiwaniem wymaganej dokumentacji.

Skontaktuj się z nami w sprawie nadzoru remontowego lub zastępstwa inwestorskiego.

Skontaktuj się z nami

Usługi dla deweloperów

Usługi dla deweloperów

Zapraszamy deweloperów do współpracy przy sprzedaży inwestycji mieszkaniowych. Specjalizujemy się w szczególności w inwestycjach na rynku premium, apartamentowcach, kameralnych inwestycjach w prestiżowych lokalizacjach.

Wspomagamy deweloperów w decyzjach podejmowanych na etapie planowania inwestycji jak również w trakcie sprzedaży. Projektujemy i wykańczamy apartamenty pokazowe.

Skontaktuj się z nami

Ekspercids. inwestycji

Eksperci ds. inwestycji

Inwestycje w nieruchomości angażują duże kwoty, wymagają więc starannego i profesjonalnego przygotowania. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkań i apartamentów z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Pomożemy przygotować strategię inwestycyjną, opracujemy kalkulację rentowności dla różnych wariantów inwestycyjnych, oszacujemy koszty, doradzimy w wyborze odpowiedniej lokalizacji i samego lokalu mieszkalnego.

Doświadczenie wynikające z połączenia pośrednictwa na rynku nieruchomości z usługami inwestycyjnymi pozwala nam precyzyjnie ocenić potencjalny przychód dla konkretnej nieruchomości, wskazać jej zalety i wady.

Doradzamy również Klientom zainteresowanym zakupem nieruchomości na własne cele mieszkaniowe. Wskażemy atuty i wady lokalizacji i samej nieruchomości, przeprowadzimy przez cały proces transakcji.

Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem