fbpx
Adam Sienkiewicz

Adam Sienkiewicz

Real Estate Advisor


tel:
+48 500 078 266

e-mail:
adam.sienkiewicz@vilea.pl

Powrót

Miłośnik architektury, nietuzinkowych przestrzeni i pięknych wnętrz. Jego świetne wyczucie estetyki, pozwala mu umiejętnie łączyć wyjątkowe nieruchomości z ich nowymi właścicielami lub najemcami. Pasjonat Warszawy, tej przedwojennej i bardziej współczesnej.

Absolwent socjologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją Negocjacje i mediacje. Rynek premium od zawsze znajdował w kręgu jego zainteresowań.

W Vilea kontynuuje rodzinne tradycje w pośrednictwie nieruchomościami.

Wiele lat swojego życia zawodowego poświęcił kulturze. Jako producent najbardziej rozpoznawalnego współczesnego polskiego reżysera teatralnego Krzysztofa Warlikowskiego nauczył się prowadzić wielkie skomplikowane projekty, a przede wszystkim świetnego nawiązywania kontaktu z ludźmi z różnych branż, ale i części świata.

Prywatnie jest mężem i tatą trójki chłopców. Uwielbia aktywne spędzanie czasu, podróże i odkrywanie nowych miejsc.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem