fbpx

Pasja i doświadczenie

Poznaj nas bliżej

W Vilea Property Boutique świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości oraz wsparcia w inwestycjach mieszkaniowych. Działalność Vilea ma charakter butikowy, dla nas najważniejsze są Twoje nieruchomości.

Doświadczenie na rynku nieruchomości zdobywamy od 2003 roku, kiedy rozpoczęliśmy pierwsze inwestycje w  nieruchomości luksusowe. W kolejnych latach poszerzyliśmy działalność o usługę Invest&Rest oraz usługę pośrednictwa na rynku premium, tworząc miejsce, w którym łączymy nasze doświadczenie inwestycyjne i projektowe ze skutecznym pośrednictwem w sprzedaży i najmie nieruchomości.  Wierzymy, że stworzyliśmy miejsce, w którym nasi Klienci czują się zaopiekowani, mogą liczyć na fachowe doradztwo i bezpieczeństwo transakcji – do tego miejsca serdecznie  zapraszamy.

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości PFRN, Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami WSPON, współpracujemy z agencjami nieruchomości, jesteśmy w systemie MLS.

    

Nasze wartości

Nasze wartości

Sukces opieramy na jasno określonych wartościach, będących dla nas fundamentem stałego rozwoju i budowania zaufania Klientów.

1 – Partnerstwo
Prawdziwe partnerstwo pomiędzy nami, naszymi Klientami i partnerami oparte na wzajemnym zaufaniu, uczciwości i etyce postępowania.

2 – Jakość
Jakość uniwersalna – w każdym działaniu, każdym czasie i każdym miejscu.

3 – Zaangażowanie
Zaangażowanie i energia w pracy nad każdym projektem. Jeśli nie możemy się zaangażować, nie podejmujemy się.

4 – Odpowiedzialność
Ponosimy odpowiedzialność za podejmowane przez nas działania jak również za otoczenie, w którym funkcjonujemy. Zapewniamy pełną dyskrecję.

Profil działalności

Profil działalności

Świadcząc usługę pośrednictwa na rynku nieruchomości oraz usługę wsparcia w inwestycjach mieszkaniowych Invest&Rest, specjalizujemy się w szczególności w obsłudze rynku premium jak również luksusowych mieszkań i domów na terenie Warszawy i okolic.

Stosujemy  nowoczesne podejście do obsługi Klienta, zbudowaliśmy firmę w taki sposób aby zapewnić kompleksową ofertę. Posiadamy własnych doradców i projektantów, współpracujemy z różnymi wykonawcami. Dzięki temu Klient nie musi zwracać się do wielu podmiotów, tym samym może sprawnie przejść przez proces inwestycji lub transakcji sprzedaży bądź wynajmu.

Specjalizujemy się w obsłudze rynku warszawskiego ale robimy wyjątki. Zapraszamy do współpracy.

Referencje

Jest praca

Stanowisko:

Doradca ds. Nieruchomości

Lokalizacja:

Warszawa

Zobacz szczegóły

Stanowisko:

Asystent/ka ds. Nieruchomości

Lokalizacja:

Warszawa

Zobacz szczegóły

Stanowisko:

Koordynator Projektów Inwestycyjnych

Lokalizacja:

Warszawa

Zobacz szczegóły
Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem