VILEA DESIGN

biuro
projektowe
vilea design

Vilea Design jest biurem projektowym, które specjalizuje się w kreowaniu ekskluzywnych przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Zespół składa się z doświadczonych architektów wnętrz, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu, niezależnie od jego skali czy charakteru. Vilea Design wyróżnia się również pracą nad wnętrzami objętymi nadzorem konserwatora zabytków, zawsze z myślą o realizacji marzeń klientów i dbałością o zachowanie historycznego dziedzictwa.

vilea design

Oszczędność czasu

W obecnych czasach klienci oczekują kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. Vilea Design to biuro projektowe, które ściśle współpracuje z agencją nieruchomości Vilea Property Boutique, dzięki czemu nasi architekci mogą pracować nad projektem już na etapie zakupu nieruchomości. Proponujemy współpracę w kilku wariantach, od samego projektu aż po usługę „pod klucz". Zapewniamy nadzór remontowy i sprawdzone ekipy remontowe. Dzięki bezpośredniej współpracy z dostawcami materiałów i elementów wyposażenia, mamy dostęp do atrakcyjnych rabatów.

Skontaktuj się z nami
vilea design

Nasi architekci

Monika Mączka

Decoration and Interior Design

Pokaż kontakt

Dyplomowany projektant i architekt wnętrz, certyfikowany ekspert od Home Stagingu. Historia wnętrz i designu zajmowała i inspirowała ją od wielu lat. Projektowanie wnętrz od zawsze było pasją i talentem, z czasem stało się pracą zawodową.


Absolwentka socjologii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.


Humanistka, ceni piękno, różnorodność kultur, miłośniczka architektury wnętrz, historii sztuki i designu. Idealistka, wrażliwa i otwarta na drugiego człowieka, uważnie słucha i zapamiętuje, lubi pracę z ludźmi i nie obawia się odmiennych gustów i charakterów. Szczęśliwa posiadaczka talentu dostrzegania potencjału miejsca i dobrych aranżacji w każdej sytuacji, nawet patrząc na puste ściany lub zniszczone wnętrza. Z natury estetka i perfekcjonistka, dba o każdy szczegół projektu. Ambitna, do pracy podchodzi z pasją, zaangażowaniem i odpowiedzialnością.

Monika Mączka Vilea

Dorota Maksymowicz

Interior Design

Pokaż kontakt

Uzdolniona absolwentka architektury i właścicielka renomowanej firmy architektonicznej The Space Architekci, która od 17 lat tworzy inspirujące przestrzenie, będące połączeniem funkcjonalności, estetyki i innowacyjności. Jej kariera zawodowa jest odzwierciedleniem pasji do tworzenia miejsc, które nie tylko są estetycznie doskonałe, ale również wpływają na poprawę jakości życia i integrują się z otoczeniem. Dorota skupia się na szczegółach i doskonałości wykonania, co przejawia się w każdym projekcie – od prywatnych rezydencji po dużo skali przedsięwzięcia komercyjne.

 

Jej podejście do architektury jako medium kreującego harmonię i piękno znalazło odzwierciedlenie w licznych realizacjach, które często stają się integralną częścią lokalnych społeczności. Dorota ceni sobie współpracę z klientami, co pozwala na wspólne kreowanie przestrzeni, które żyją własnym życiem. Każdy projekt w jej wykonaniu to unikalna opowieść, która łączy tradycję z nowoczesnością, otwierając drzwi do nowych doświadczeń i możliwości.

 

Za swoje projekty Dorota Maksymowicz otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia w branży architektonicznej, potwierdzając jej pozycję jako jednej z liderów w dziedzinie architektury. Wspierana przez zespół równie oddanych i kreatywnych specjalistów, kontynuuje swoją misję tworzenia nie tylko budynków, ale prawdziwych, inspirujących przestrzeni życiowych.

Dorota Maksymowicz Vilea

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytania? Wypełnij poniższy formularz, a my postaramy się z Tobą skontaktować najszybciej jak potrafimy