fbpx

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię oferta naszej agencji nieruchomości lub masz interesującą propozycję współpracy, zapraszamy do naszego biura w Wilanowie lub do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy do naszego biura:

Vilea Property Boutique – Agencja Nieruchomości Wilanów

ul. F. Klimczaka 17 lok. 4
02-797 Warszawa

Wilanów

Uprzejmie informujemy, iż w związku z epidemią koronawirusa w naszym biurze odbywają się tylko umówione spotkania z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Jesteśmy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem telefonu lub poczty e-mail. Odbywamy też spotkania i prezentacje z pomocą platform komunikacyjnych jak Zoom, Skype itp. Przepraszamy za utrudnienia.

tel. 22 401 13 18
tel. 602 206 111
biuro@vilea.pl

Facebook Instagram

Napisz do nas lub skorzystaj z formularza poniżej

Skorzystaj z formularza

Masz do nas pytania? Wypełnij poniższy formularz,
a my postaramy się z Tobą skontaktować najszybciej jak potrafimy.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem